Chemiak pożegnał kolejnych absolwentów

2011-05-05 10:58:12

Starosta podkreślił, że z badań wynika, iż absolwenci chemiaka odnoszą liczne życiowe sukcesy. Są dobrymi studentami i pracownikami, szczególnie duże grono z nich pracuje w krajach Unii Europejskiej.

Dyrekcja, nauczyciele i młodzież klas przedmaturalnych ZS nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku pożegnali absolwentów. Dyrektor Danuta Wojtowicz podsumowała wspólne lata. Był to kolejny etap ciężkiej pracy pozwalający wkroczyć w dorosłe życie.

Młodzież z satysfakcją rozwijała swoje zdolności i zainteresowania. Świadczą o tym liczne sukcesy odniesione w konkursach, akcjach i przedsięwzięciach. Dyrektor podkreśliła, jak duże postępy poczynili uczniowie w naszej szkole, uzyskując znacznie wyższe średnie w stosunku do osiągnięć gimnazjalnych.

Na wyróżnienie zasługują: Alicja Konopka, Izabela Kucharska i Iwona Ostrowska z kl. IV O, Anna Wiszniewska, Beata Masłowska, Karolina Lelo i Ewelina Mordaszewska z kl. IV T 1 oraz Grzegorz Krot, Mateusz Niedźwiedzki i Ewelina Poniatowska z kl. IV T2.

Ci uczniowie są najlepszymi absolwentami. Dumna dyrektor powiedziała, że wypuszcza ludzi ambitnych, gotowych do wzięcia odpowiedzialności za własne wybory, życzyła im sukcesów i pomyślności w życiu osobistym.

Podziękowała rodzicom absolwentów za zaufanie, jakim obdarzyli szkołę oddając tu swoje dzieci i za owocną współpracę. 
Najlepsza uczennica Alicja Konpoka z kl. IV O z rąk starosty ełckiego Krzysztofa Piłata otrzymała piękny rower.

Na zakończenie uroczystości młodzież klas trzecich przedstawiła program artystyczny przygotowany pod opieką Marioli Stefańskiej i Agnieszki Korzenieckiej- Dueńas. 
A wspomnienia zostaną na zawsze!

Wiesława Rowińska, ZS nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku


DZIĘKUJEMY ZA INFORMACJĘ: Czekamy na Wasze wiadomości. Razem możemy więcej. Zapraszamy do korzystania z formularza na portalu elk.wm.pl. lub poczty e-mail: elk@gazetaolsztynska.pl

Komentarze 0 pokaż wszystkie komentarze w serwisie Coś się źle wyświetla? Widzisz błąd? Zgłoś nam to!

Dodaj swój komentarz