Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Paka dla zwierzaka

2018-01-12 10:04:52 (ost. akt: 2018-01-12 10:10:07)

Autor zdjęcia: Marlena Zarzecka

Od 13 listopada do 13 grudnia 2017 roku w naszym przedszkolu organizowana była akcja „Paka dla Zwierzaka!”. W tym okresie zbieraliśmy karmę i inne potrzebne rzeczy dla bezdomnych psów i kotów. 13.12.2017 roku nasze przedszkole odwiedził wyjątkowy gość przedstawiciel Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Ełku Celem spotkania było przybliżenie najmłodszym informacji na temat potrzeb zwierząt oraz uświadomienie obowiązków wynikających z ich posiadania.

Od 13 listopada do 13 grudnia 2017 roku w naszym przedszkolu organizowana była akcja „Paka dla Zwierzaka!”. W tym okresie zbieraliśmy karmę i inne potrzebne rzeczy dla bezdomnych psów i kotów. Nasze przedszkolaki, rodzice oraz pracownicy przedszkola bardzo chętnie włączyli się w zbiórkę na rzecz czworonogów.

13.12.2017 roku nasze przedszkole odwiedził wyjątkowy gość przedstawiciel Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Ełku- Pani Emilia Szmitko. Celem spotkania było przybliżenie najmłodszym informacji na temat potrzeb zwierząt oraz uświadomienie obowiązków wynikających z ich posiadania. Dzieci dowiedziały się również o potrzebach i problemach zwierząt żyjących w schroniskach. Wszystkie zebrane podarunki przekazaliśmy pani Emilce, która z pewnością dostarczy je do najbardziej potrzebujących zwierząt.

Wszystkim bardzo dziękujemy za okazane serce i przyłączenie się do akcji!

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: MarlenaZarzecka

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages