Dobry start kolarzy z Prostek na Mistrzostwach Polski w Koziegłowach

2018-01-15 15:56:07(ost. akt: 2018-01-15 16:02:52)

Autor zdjęcia: UKK Prostki

W miniony weekend kolarze z całej Polski startowali w Mistrzostwach Polski w kolarstwie przełajowym w Koziegłowach. Kolarze z UKK Prostki zanotowali kolejny dobry start.
Kolarze z całego kraju rywalizowali w miniony weekend (13-14.01) w Mistrzostwach Polski w kolarstwie przełajowym w Koziegłowach. Swoich sił próbowali też kolarze z Uczniowskiego Klubu Kolarskiego Prostki.

Pierwszego dnia zawodów nasz region prezentowała Ala Lachowicz, która ostatecznie zajęła drugie miejsce w kategorii żaczek. Kamil Gutowski w kategorii żak stanął z kolei na trzecim miejscu podium. Paweł Lachowicz jechał w kat. młodzików i dojechał na metę jako 31. Marcin Mróz startował w kat. Masters II, zajął bardzo dobre 12. miejsce. Nie przeszkodziła mu w tym pęknięta kość dłoni i dwa defekty roweru na trasie.

Drugiego dnia dobrym starem mógł pochwalić się Szymon Gryn, który również zajął 12. miejsce wśród juniorów. Zawodnik dopiero w tym roku "wskoczył" do starszej kategorii.