Czwartek, 21 lutego 2019. Imieniny Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Uczniowie SP3 w Ełku świętują Dzień Babci razem ze studentami Ełckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

2018-01-16 14:35:27 (ost. akt: 2018-01-16 14:42:55)

Autor zdjęcia: Alina Omilian

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Ełku wraz z nauczycielkami przygotowali 13 stycznia montaż muzyczno -słowny oraz skecze z okazji nadchodzących Dni Babci i Dziadka. Na uroczystość zaproszono studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Mimo niskiej temperatury na zewnątrz oraz wczesnej pory w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ełku 13 stycznia o godzinie 11.00 zgromadził się spory tłum. Studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz dziadkowie i babcie zaproszeni przez uczniów przybyli, by obejrzeć przygotowaną specjalnie dla nich uroczystość.

Na pięknie udekorowanej scenie na początku pojawili się najmłodsi wykonawcy. Uczniowie klas III recytowali wierszyki, śpiewali piosenki i zachęcali przybyłych gości do wspólnej zabawy. Oprócz milusińskich, którzy swoim występem sprawili babciom i dziadkom ogromną radość, wysłuchano pięciu wokalistów ze starszych klas. Wykonali oni stare znane przeboje, wzruszając publiczność do łez. Starsi uczniowie przygotowali również skecze związane z tematem oraz prezentację multimedialną. Ostatnim punktem programu była loteria przeprowadzona przez uczniów. Dwie osoby otrzymały darmowe bilety do kina na dowolny film.

Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Studenci uniwersytetu sprawili ogromną niespodziankę, częstując wszystkich wykonawców i pozostałych gości pysznymi wypiekami.

Pomysłodawczynią imprezy była pani Alicja Wysocka, która zaznacza, że jest to wspaniały początek współpracy między Szkołą Podstawową nr 3 i Ełckim Uniwersytetem Trzeciego Wieku.

Imprezę przygotowały nauczycielki - pani Alina Omilian, pani Edyta Tankiewicz, pani Ewa Popowska, pani Agnieszka Romatowska, pani Maria Bielska, pani Anna Świderska. Uroczystość zorganizowano dzięki uprzejmości pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ełku.

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages