Czwartek, 24 stycznia 2019. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Spotkanie świąteczne w Perełce

2018-01-22 09:37:05 (ost. akt: 2018-01-22 09:37:10)

Autor zdjęcia: Sandra Dymek

W Miejskim Przedszkolu „Perełka” dnia 19 grudnia odbyło się wyjątkowe spotkanie świąteczne, w którym udział wzięły dzieci z grupy IV oraz ich rodzice.

Nauczycielki grupy- Sandra Dymek i Jolanta Wielgat- zorganizowały przebieg spotkania w taki sposób, aby zaproszenie goście, dzięki małym aktorom, przenieśli się do betlejemskiej stajenki i przeżyli moc wzruszeń i radości. Wypowiadane z wielkim zaangażowaniem i przejęciem teksty, układy choreograficzne, śpiew kolęd, w który chętnie włączała się publiczność, były pięknym akcentem rozpoczynającym okres Bożego Narodzenia.

Po części artystycznej nastąpiła część warsztatowa. Tematem twórczej działalności uczestników spotkania było wykonanie kartek świątecznych z motywem przewodnim choinki. Zarówno dzieci, jak i rodzice z wielkim zaangażowaniem realizowali projekty swoich kartek, podtrzymując tym samym piękną tradycję, którą należy podtrzymywać i kontynuować.

Tego dnia w naszym przedszkolu było szczególnie ciepło, radośnie i przytulnie . Atmosfera świąteczna udzieliła się wszystkim.

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Dymek

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages