Wtorek, 4 sierpnia 2020. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego

Początek wspólnych wyjazdów do kina ?

2018-02-02 09:58:53 (ost. akt: 2018-02-02 10:01:45)

Autor zdjęcia: Krystyna Michałowska

19 stycznia 2018 roku grupa filmowa Fani kina i filmu z Prostek wybrała się razem ze swoimi kolegami i koleżankami z klasy do Ełku, by tam w kinie Planet Cinema obejrzeć ten niesamowity film pt. "Cudowny chłopak".

Główny bohater filmu - August - to dowcipny, wrażliwy, inteligentny i rozpoczynający naukę w publicznej szkole 10-letni chłopak . Wyróżnia się w szkole i wzbudza zainteresowanie innych swoją wiedzą z zakresu przedmiotów ścisłych i nieco zdeformowaną twarzą, której wyraz zaskakuje i wpływa na relacje z rówieśnikami i innymi osobami. Otoczony jest jednak bardzo kochającą go rodziną.

Przedstawiona w filmie opowieść porusza wszystkich, dzieci i dorosłych, kobiety i mężczyzn, zmiękcza najbardziej zatwardziałe serca ludzkie.

Jak wyglądał w/w wyjazd do kina. Krótka relacja znajduje się na stronie
https://www.facebook.com/123326888333063/videos/144438262888592/
Czy obejrzany film pt. "Cudowny chłopak" stanie się dla Fanów kina i filmu oraz ich kolegów i koleżanek z klasy początkiem ich wspólnych wyjazdów do kina w najbliższej przyszłości ? Wkrótce się już o tym przekonamy.

Fani kina i filmu dziękują dyrekcji kina Planet Cinema w Ełku za dalsze wspieranie ich edukacji filmowej poprzez przyznawanie darmowych "wejściówek". Dziękują również obu kierowniczkom kina za ich życzliwość, pomoc i zaangażowanie.

Michałowska Krystyna - opiekun grupy filmowej Fani Kina i filmu, n-l ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Prostkach


Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: szkolnedziałania

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages