Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Wesołe ferie z Trójką

2018-02-06 10:31:25 (ost. akt: 2018-02-06 10:40:22)

Autor zdjęcia: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Ełku

W pierwszym tygodniu ferii zimowych w Szkole Podstawowej nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Ełku 136 dzieci odpoczywało od szkolnych obowiązków na zimowisku dochodzącym pod nazwą „WESOŁE FERIE Z TRÓJKĄ”.

Program zimowego wypoczynku został przygotowany w taki sposób, by codziennie, niezależnie od pogody, dzieci aktywnie spędzały czas.

Każdego dnia na uczestników zimowiska czekały nowe atrakcje. W programie były zajęcia w Parku Wodnym, warsztaty w Muzeum Historycznym, kręgielnia, sala zabaw, zajęcia plastyczne, komputerowe i sportowe, a także wyjście do kina w Ełckim Centrum Kultury na film pt. „Magiczna zima Muminków”. Dzieci brały udział w warsztatach z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, czytały książki.
Ponieważ pogoda dopisała, dzieci korzystały z uroków zimy. Wychodziły na górkę zjeżdżać na sankach, ślizgaczach, tzw. jabłuszkach i rzucać śnieżkami.

W ostatnim dniu zimowiska odbyły się gry i zabawy zręcznościowe. Dzieci mogły wykazać się szybkością, zwinnością i zręcznością biorąc udział w rywalizacji drużynowej.

Na zakończenie spartakiady sportowej każde dziecko otrzymało słodki upominek.
Nad zdrowiem uczestników czuwała szkolna higienistka i przyznać trzeba, że nie miała wiele pracy. Uczestnicy zimowiska bawili się bezpiecznie. Tydzień ferii minął bardzo szybko w miłej i przyjaznej atmosferze.

Organizatorem zimowiska był Uczniowski Klub Sportowy „Trójka”. Projekt "Wesołe ferie z TRÓJKĄ " współfinansował Samorząd Miasta Ełku.
UKS TRÓJKA EŁK

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: sp3elk

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages