Poniedziałek, 21 stycznia 2019. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Już w sobotę pierwsza z czterech edycji Ełckiej Ligi Kickboxingu

2018-02-07 13:00:00 (ost. akt: 2018-02-07 13:03:29)

Autor zdjęcia: Thor Szkoła Walki Ełk

Ełcka Liga Kickboxingu to 120 walk na ringu w formule K1 czyli 20 godzin widowiskowych pojedynków w wykonaniu około 100 zawodników z całej Polski.

Przed nami cztery edycje Ełckiej Ligi Kickboxingu organizowane przez Szkołę Walki Thor. Pierwsze zawody już w lutym. Szkoła Walki "Thor" w Ełku zorganizuje Ełcką Ligę Kickboxingu. W czterech edycjach imprezy wystąpią zawodnicy z całego regionu. Pierwsze zawody czekają nas już w tą sobotę na hali przy Szkole Podstawowej nr 2 w Ełku.

— Po sukcesie zeszłorocznych zawodów zorganizowanych przez nasz klub, postanowiliśmy zorganizować Ełcką Ligę Kickboxingu. Chcemy rozwinąć i wypromować ligę kojarzoną tylko z Ełkiem. Liga jest otwarta dla wszystkich zawodników chcących wystartować w formule K1, która jest najtwardszą i najbardziej widowiskową formułą kickboxingu — informuje Katarzyna Sztramko ze Szkoły Walki Thor.

Przewidziane są 4 edycje zawodów. Pierwsza odbędzie się w tą sobotę. Kolejne - w kwietniu, wrześniu i grudniu.

— Odbędzie się 120 walk na ringu, czyli 20 godzin widowiskowych pojedynków w wykonaniu około 100 zawodników z całej Polski, w większości klasyfikowanych przez Polski Związek Kickboxingu — dodaje Sztramko. — Projekt ma charakter rozwojowy. Po pierwszym roku poznamy potencjał tego przedsięwzięcia. Na pewno jako klub chcemy, aby liga odbywała się cyklicznie, ponieważ jest to nieoceniona płaszczyzna dla nas trenerów do sprawdzianu formy naszych zawodników, a dla zawodników - miejsce prezentacji siebie i swoich umiejętności.

mro
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Tylko niech nie przychodzą #2436823 | 176.221.*.* 9 lut 2018 00:15

    panie z "białymi wstążeczkami"....

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages