Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Kolarze z Prostek zdobyli pęk medali w Jeruzalu

2018-02-19 09:00:00 (ost. akt: 2018-02-19 09:06:21)

KOLARSTWO\\\Kolarze z MTB Ełk-Prostki startowali w miniony weekend w Mazovia Maraton Northtec MTB w Jeruzalu, w powiecie mińskim. Udało się zdobyć kilka medali.

Kolarze z klubu kolarskiej MTB Ełk-Prostki, mimo panującej zimowej aury, wciąż startują w wyścigach na terenie całej Polski. Tym razem podopieczni Dariusza Gajdzińskiego próbowali swoich sił w Jeruzalu w powiecie mińskim, w województwie mazowieckim. Impreza w niedzielę 18 lutego odbyła się pod sztandarem Mazovia Maraton Northtec MTB, organizowanego przez znanego w całej Polsce Cezarego Zamanę.

Kolarze z Prostek i Ełku poradzili sobie w minioną niedzielę świetnie. W zawodach wystartowało ośmiu zawodników z naszego regionu. Na dystansie hobby (5,5 km) drugie miejsce w swojej kategorii zajęła Alicja Lachowicz. Pięciu naszych kolarzy jechało na dystansie Fit o długości 22 kilometrów. W swojej kategorii wygrał Janusz Supiński, drugie miejsce zajął Wiesław Grela. Dariusz Gajdziński dojechał jako siódmy, a Robert Wittlieb był ósmy. Na 17. pozycji uplasował się Robert Maszkowski.

Na największym dystansie 53 kilometrów swoich sił próbowali Szymon Gryn w kategorii MM1 oraz Mikhail Tumialevich w kategorii MM4. I obaj poradzili sobie śpiewająco - zdobyli brązowe medale na najbardziej wymagającym dystansie.

— Trasa należała do najtrudniejszych w tym sezonie. Było mnóstwo błota i wody oraz zamarzniętych kolein. Ale jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych wyników — relacjonuje Dariusz Gajdziński z klubu MTB Ełk-Prostki.

mro
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. i do tego #2444428 | 176.221.*.* 20 lut 2018 01:29

    uścisk ręki Pawła Kozioła? - bo jakby Wilkowyje bliskie są nie tylko z filmu...

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages