Wtorek, 19 listopada 2019. Imieniny Elżbiety, Faustyny, Pawła

Miejski szpital Pro-Medica remontuje pododdział ginekologiczny

2018-02-20 12:00:00 (ost. akt: 2018-02-20 13:20:08)

Autor zdjęcia: Archiwum "RE"

ZDROWIE\\\Do końca kwietnia będzie trwał remont pododdziału ginekologicznego w miejskim szpitalu Pro-Medica. Powstanie siedem nowych, wielołóżkowych sal dla pacjentek.

W miejskim szpitalu Pro-Medica w Ełku trwają prace budowlane polegające na przebudowie pomieszczeń Bloku 1 B na pierwszym piętrze. Remont służy zmodernizowaniu pododdziału ginekologicznego. Zgodnie z planami, prace mają zakończyć się w kwietniu.

W tym momencie robotnicy przebudowują instalacje elektryczne i teletechniczne, tworzą ścianki działowe i pracują nad nowymi łazienkami. W ramach remontu szpital planuje otworzyć aż siedem sal. W pięciu ulokują po dwa łóżka, jedna sala będzie z jednym łóżkiem. Powstanie też dwułóżkowa sala specjalnego przeznaczenia, dla tych pacjentek, które dochodzą do siebie po operacjach. Łącznie pododdział będzie dysponował więc trzynastoma łóżkami. Do dyspozycji pacjentek będą cztery łazienki, w tym dwie przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także aneks kuchenny.

Przewidywany termin zakończenia prac to początek kwietnia. Wykonawcą inwestycji jest firma PRI BUD Zbigniew Kotowski z Suwałk. Łączny koszt inwestycji to 386 tysięcy złotych.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Renata #2459116 | 5.172.*.* 11 mar 2018 12:39

  Znając pracodawców pewnie nic tym dziewczyną nie zrobią, albo wrzucą do kupy z innymi pracownikami tak jak na położnictwie. Odwiedzałam siostrę i widziałam jak to wygląda. Masakra. Wszystkie " na kupie". Może by tak lekarzy razem do jednego gabinetu wrzucić. Zero szacunku przez dyrekcję dla Pań w czepkach. Skandal !!!

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Pacjentka #2457834 | 31.0.*.* 9 mar 2018 15:18

   A co z położnymi, czy ich będzie więcej? Byłam na oddziale położniczym i dla mnie to skandal. Jest ich MAŁO . A do tego jakie warunki. To skandal, że panie gnieżdżą się w jednej dyżurce z pielęgniarkami i paniami sprzątającymi. Ich dyżurka to strasznie jak wygląda. Stare graty. Jak tak ma wyglądać pokój wypoczynku pań położnych na ginekologii. Znając Kierowników, właścicieli firm, prezesów to zapewne mają w nosie swoich pracowników. A te panie czuwają nad nami przez całą dobę. Nie raz widziałam, że nie mogą doprosić się lekarza w nocy aby przyszedł, bo lekarz zmęczony i śpi. Może by tak P. Prezes w końcu zadbał o swoje pielęgniarki i położne. A prasę i radio 5 zachęcam do sprawdzenie i pomocy tym kobietom aby godnie mogły i pracować i odpocząć. A nie tylko lekarz, lekarz i lekarz!!!

   Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. matka polka #2444816 | 78.10.*.* 20 lut 2018 19:03

   najwyższy qrwa czas.

   ! - + odpowiedz na ten komentarz

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages