Czwartek, 21 lutego 2019. Imieniny Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Przygotowują wyjątkowe wypieki. Bo sami je kochają

2018-02-20 13:27:31 (ost. akt: 2018-02-20 13:49:49)

Ponad 30 lat tradycji i wypiekania ciast na specjalne potrzeby klientów. Trzy dekady doświadczenia sprawiają, że Cukiernia Jana to miejsce, gdzie warto się udać po najbardziej wyjątkowe wypieki.

Cukiernie Staniszewski to rodzinna, stale rozwijająca się firma. W produkcję wyrobów pracownicy cukierni wkładają całe serce i dokładają wszelkich starań, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Rodzinna sieć cukierni stawia na pracowników - każdy z nich traktowany jest uczciwie i ciepło, jednak obok odpowiedniej atmosfery idzie też dobre przygotowanie do zawodu w postaci szkoleń i warsztatów przeznaczonych dla cukierników. To właśnie to staranie o wykwalifikowaną kadrę sprawia, że wyroby Cukierni Jana są tak wyjątkowe.

— W szerokiej gamie ciast naszej produkcji każde jest wyjątkowe i oryginalne. Przy realizacji zamówienia zawsze kierujemy się preferencjami klienta dotyczącymi zarówno smaku, jak i wyglądu — mówi Katarzyna xxx, z Cukierni Jana. — Oprócz ciast, w naszej ofercie mamy pyszne torty na każdą okazję. Współpracujemy z klientami, więc poza tortami wystawowymi oferujemy możliwość tworzenia wypieków na specjalne okazje. Nasi cukiernicy to artyści, każdy z nich jest kreatywny i odpowiednio przygotowany do sprostania oczekiwaniom wszystkich klientów.

http://m.wm.pl/2018/02/orig/img-9773-picture57161ffb8b5bd-447627.jpg

Warto wiedzieć, że Cukiernie Jana to nie tylko miejsce sprzedaży słodkich wyrobów, ale także miejsce, gdzie można spotkać się przy kawałku ulubionego ciasta i filiżance kawy, albo zjeść pyszne lody. Nie bez powodu lody Cukierni Jana mają opinię najlepszych w mieście - w ofercie są smaki tworzone w tradycyjny sposób i z prawdziwych owoców. Jak mówią sami pracownicy cukierni, za ich produkcją kryje się prawdziwa pasja smaku i naturalności. Chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków zapewniają kąciki kawiarniowe z wygodnymi sofami. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by zabrać ze sobą swoją pociechę, która z pewnością znajdzie wiele do roboty w strefie zabawy dla najmłodszych.

http://m.wm.pl/2018/02/orig/img-9990-picture5714cc6a975b6-447628.jpg

Cukiernie Jana można w Ełku znaleźć przy ulicy Tuwima 26/6 (otwarty w godzinach 9:00-18:00 w niedzielę 10:00-18:00) Lokal przygotowany jest do zapewnienia klientom najwyższego poziomu obsługi. I, oczywiście, najlepszych ciast, tortów, lodów i kawy w mieście. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej sieci cukierni!

Cukiernia Staniszewski posiada swoje filie także w Olecku i Suwałkach.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages