Adrian Krukowski z brązowym medalem Mistrzostw Polski

2018-03-05 08:51:27(ost. akt: 2018-03-05 08:53:49)
W minionym tygodniu odbyły się XXV Mistrzostwa Polski Juniorów w boksie. Adrian Krukowski wrócił do Ełku z brązowym medalem!
W XXV Mistrzostwach Polski Juniorów w boksie startowało 138 zawodników z 80 klubów. Bardzo dobrze spisał się zawodnik MKB „Mazur” Ełk - Adrian Krukowski. W kategorii wagowej 69 kg ełczanin zdobył brązowy medal.

W pierwszej walce Adrian pokonał w II rundzie Pytlaka Dawida ze Stalowej Woli, w walce ćwierćfinałowe wygrał 5: 0 z Kacprem Martyką z Jaworzna, a w walce półfinałowej przegrał na punkty z Wojciechem Guźniczakiem z Poznania. Ełczanin bardzo dobrze prezentował się w pierwszych dwóch walkach, które wygrał wyraźnie i zdecydowanie. Zwycięstwa w tych walkach zapewniło Adrianowi brązowy medal.

Wyjazd na zawody był możliwy dzięki otrzymanej dotacji z Urzędu Miasta i Powiatu Ełk w ramach realizowanych grantach na upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży.