Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Starostwo przyjmuje zgłoszenia do nagrody Ełckiego Bociana

2018-03-07 09:00:00 (ost. akt: 2018-03-07 09:21:34)

Autor zdjęcia: Kamil Mróz

Starostwo Powiatowe w Ełku zachęca do zgłaszania kandydatów do nagrody „Ełcki Bocian” 2018. Urzędnicy powiatu czekają na zgłoszenia do końca tego miesiąca.

Nagrodę ustanowioną przed Radę Powiatu Ełckiego można uzyskać w jednej z ośmiu dziedzin: edukacja i wychowanie; kultura fizyczna, turystyka i ekologia; kultura i ochrona dziedzictwa kulturowego; rozwój i wspieranie przedsiębiorczości; rozwój samorządności lokalnej; rozwój społeczeństwa obywatelskiego, wolontariatu i aktywności społecznej; filantropia i sponsoring i nagrody specjalne. Te ostatnie przyznawane są w dziedzinach niewymienionych wyżej lub osobom szczególnie zasłużonym dla rozwoju powiatu ełckiego.

Podmiotami uprawnionymi do składania wniosków są: Rada Powiatu Ełckiego, Zarząd Powiatu Ełckiego, Starosta Ełcki, organy administracji rządowej, jednostki samorządu terytorialnego, organizacje pozarządowe oraz media lokalne, regionalne i ogólnopolskie.

Wniosek o przyznanie nagrody powinien zawierać: imię i nazwisko wraz z danymi adresowymi kandydata indywidualnego lub nazwę i dane adresowe osoby prawnej będącej kandydatem do nagrody, razem ze zwięzłym opisem dotychczasowej działalności. Zgłaszający powinien dołączyć opis osiągnięć, za które ma być uhonorowany kandydat.

Zgłoszenia przyjmowane są w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Ełku, pok. 127 (parter), w terminie do 30 marca. Regulamin Nagrody „Ełcki Bocian” dostępny jest w powiatowym Biuletynie Informacji Publicznej oraz w Wydziale Informacji i Cyfryzacji Starostwa Powiatowego w Ełku. Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do kontaktu z urzędnikami starostwa pod nr tel. 87/621 83 36.

opr. mro

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages