środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Wstąp w szeregi ełckiej policji. Są miejsca dla 12 chętnych

2018-03-10 13:12:03 (ost. akt: 2018-03-10 13:18:04)
Wypadek rondo policja

Olsztyn-kolizja radiowozu z mercedesem vito na rondzie ul.Lubelska. Dwóch policjantów w szpitalu na obserwacji.

Wypadek rondo policja Olsztyn-kolizja radiowozu z mercedesem vito na rondzie ul.Lubelska. Dwóch policjantów w szpitalu na obserwacji.

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Komenda Powiatowa Policji w Ełku dysponuje 12 wakatami. Żeby zostać policjantem należy mieć obywatelstwo polskie, co najmniej średnie wykształcenie, nie być skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe. W zamian oferuje stałą i ciekawą pracę.

Komenda Powiatowa Policji w Ełku w obecnej chwili posiada łącznie 12 wakatów. Poszukuje osób, które chcą zostać policjantem i pełnić służbę w naszym mieście.

- Poszukujemy osób mających obywatelstwo polskie, co najmniej średnie wykształcenie. To podstawowe warunki, które należy spełnić. Ważne jest również to, że nie można być to osobą skazaną prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe. Podkreślić należy, że nie ma żadnych ograniczeń wiekowych - czytamy na stronie ełckiej policji.

Kandydat składa komplet dokumentów w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Później przechodzi test wiedzy i test sprawnościowy. Następnym etapem jest rozmowa z psychologiem i komisja lekarska. Po przyjęciu do służby w Policji młody funkcjonariusz przechodzi szkolenie podstawowe trwające około pół roku w szkole policyjnej.

Wszelkie osoby zainteresowane służbą w Policji mogą uzyskać szczegółowe informacje dotyczące procedury przejęcia na stronie: www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl. Można też skontaktować się z pracownikiem Zespołu Kadr i Szkolenia KPP w Ełku, tel. 87 621 82 02.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages