Wtorek, 22 stycznia 2019. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Grupa Open Finance otwiera pierwszą placówkę franczyzową

2018-03-14 11:35:07 (ost. akt: 2018-03-15 14:09:01) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Kamila Kowalik

Open Finance, Home Broker i Open Brokers – usługi tych 3 spółek będą od dzisiaj dostępne w oddziale franczyzowym w Ełku przy ul. Wojska Polskiego. To pierwsza w historii taka placówka partnerska Grupy Open Finance, która w jednym miejscu umożliwia Klientom korzystanie z kompleksowych usług pośrednictwa finansowego, nieruchomościowego oraz z oferty ubezpieczeniowej.

Grupa oficjalnie informowała o uruchomieniu nowej linii biznesowej w listopadzie 2017 roku. Teraz, zgodnie z harmonogramem, przyszedł moment na otwarcie pierwszego oddziału w ramach nowego modelu sprzedażowego. W 2018 roku zaplanowano otwarcie 25 placówek partnerskich. Co istotne, podpisano już umowy o współpracę na 12 kolejnych oddziałów. Tym samym - po zaledwie dwóch miesiącach 2018 roku - Grupa zrealizowała aż połowę biznesplanu.

Pierwsza z placówek franczyzowych została oficjalnie otwarta dzisiaj i zlokalizowana jest w Ełku, przy ul. Wojska Polskiego 61 (87 610 12 86) , w samym centrum miasta. Czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Do dyspozycji Klientów będzie 3 ekspertów zajmujących się tematami finansowymi i ubezpieczeniowymi oraz 3 doradców ds. nieruchomości.

Marta Radziwiłko, właścicielka placówki franczyzowej Grupy Open Finance w Ełku: — To dla mnie ogromna radość, ale i duma, że pierwsza partnerska placówka Grupy Open Finance będzie otwarta właśnie w moim mieście, w Ełku. Wierzę w tę współpracę – zresztą wszystkie przygotowania, merytoryczne szkolenia, specjalistyczne narzędzia pracy to profesjonalna 
i kompleksowa propozycja franczyzodawcy. Jestem zatem pewna, że nasza unikatowa oferta, która „pod jednym dachem” łączy finanse, nieruchomości i ubezpieczenia to to, czego oczekują klienci, ale i lokalny biznes w Ełku.


Tak jak hasłem naszego miasta jest „Tu wracam”, tak zależy mi, aby nasi Klienci zawsze „wracali” do naszej placówki po wsparcie, wskazówki i profesjonalną obsługę w temacie finansów osobistych, nieruchomości oraz ubezpieczeń — dodaje Marta Radziwiłko.

Klienci oraz przedsiębiorcy z Ełku mają dostęp do aż 19 banków, 700 inwestycji deweloperskich, 
35 tys. ofert nieruchomościowych w 20 największych portalach internetowych i 23 towarzystw ubezpieczeniowych pod „jednym dachem”. Za pośrednictwem placówki Klienci mogą skorzystać 
z oferty Open Finance w zakresie m.in. kredytów hipotecznych, gotówkowych, firmowych, ale również uzyskać wsparcie pośrednika Home Broker przy kupnie, sprzedaży lub wynajmie nieruchomości – i to w całej Polsce. Uzupełnieniem będzie także szeroka oferta ubezpieczeń m.in. komunikacyjnych, życiowych czy majątkowych oferowana przez multiagencję Open Brokers.

— Zainteresowanie naszą ofertą franczyzową przerosło oczekiwania – liczba zainteresowanych partnerów oraz lokalnego biznesu pokazała, że ta inicjatywa to „strzał w dziesiątkę”. Pierwsza placówka w Ełku to będzie najlepsza wizytówka współpracy Grupy Open Finance z energicznymi oraz rzetelnymi przedsiębiorcami, takimi jak Marta Radziwiłko – nasz pierwszy franczyzobiorca — powiedział na otwarciu placówki Grzegorz Dul, dyrektor zarządzający franczyzą w Grupie Open Finance.

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. hula #2463396 | 83.9.*.* 15 mar 2018 17:58

  UUaaaaauu, wydarzenie w Ełku...

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Tadeusz #2463095 | 89.228.*.* 15 mar 2018 11:06

  Biskupa nie było,nie poświęcone więc otwarcie się nie liczy :) :) :)

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages