Piątek, 23 października 2020. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Extraliga rusza w kwietniu. Można jeszcze zgłaszać drużyny!

2018-03-22 11:08:04 (ost. akt: 2018-03-22 11:16:04)

Autor zdjęcia: organizator

Już 3 kwietnia ruszy kolejna ełcka edycja Extraligi.pl. W amatorskich rozgrywkach piłki nożnej na Orliku będzie o co walczyć. Jeszcze do 28 marca można zgłaszać drużyny.

Extraliga.pl to formuła amatorska. Rozgrywki polegają na tym, że przez cały sezon rywalizują ze sobą drużyny piłkarskie. Składy są dowolne - zrzeszać mogą się pracownicy firm, koledzy z podwórka, czy grupy skrzyknięte na mediach społecznościowych. Warunek jest jeden - uczestnicy nie mogą być profesjonalnymi piłkarzami. Mecze rozgrywane będą na Orliku przy Zespole Szkół Sportowych przy ul. Suwalskiej. Na koniec turnieju zwycięzcy zostaną nagrodzeni.

Extraliga.pl w Ełku ruszy 3 kwietnia. I, jak dodają organizatorzy, jest o co walczyć. Zespoły będą walczyć o tytuł Mistrza Ełku i możliwość wyjazdu na finały ogólnopolskie. Tam będą walczyć o główną nagrodę, jaka jest wyjazd na mecz zagranicznego klubu liczącego się w Europie.

— Druga drużyna pojedzie natomiast na mistrzostwa jako reprezentacja naszego miasta. W zeszłorocznych finałach drużyna Dar-Tech, zwycięzca ligi, zajęła 3. miejsce na mistrzostwach. A reprezentanci miasta, czyli Mazur Ełk, zdobyli tytuł najlepszej drużyny i pierwsze miejsce — mówi Robert Kuczyński, organizator ełckiej odsłony Extraligi.pl.

Wciąż można zgłaszać drużyny do ełckich rozgrywek. Czas na to organizatorzy dają amatorskim składom do 28 marca. Kontakt: 509258169, email: key-ko@wp.pl.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages