środa, 27 stycznia 2021. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Klasyka z Klasą w SP 4

2018-04-11 15:29:48 (ost. akt: 2018-04-11 15:31:22)

Autor zdjęcia: Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

Szkoła to miejsce różnorodnych edukacji. Proces doświadczania i poznawania odbywa się podczas lekcji, przerw, w trakcie projektów i zajęć pozalekcyjnych. O nieobowiązkowym udziale w takich zajęciach piszą sami uczniowie.

W naszej szkole jest wielu kreatywnych uczniów i nauczycieli, czego efektem są różnorodne projekty i akcje. W lutym tego roku rozpoczęło się przedsięwzięcie inne niż wszystkie - projekt „Klasyka z klasą“. Dlaczego jest taki nietypowy? Pozwala nam oderwać się od naszych zajęć i spotkać się, aby obejrzeć wartościowy film lub porozmawiać. Na wszystkich warsztatach panuje luźna i przyjemna atmosfera, niczym nie przypominająca zajęć szkolnych. Jego pomysłodawczyniami oraz organizatorkami są panie Joanna Pabich oraz Katarzyna Garlicka. Do udziału zaprosiły uczniów z klas 6-7 naszej szkoły, którzy wyróżniali się na tle innych swoimi osiągnięciami i kreatywnością.

Do tej pory nasza dwudziestoosobowa grupa spotkała się 5 razy. Wśród naszych spotkań znalazły się 2 wieczory filmowe, a 3 pozostałe warsztaty miały za zadanie przybliżenie nam historii Wiednia oraz wybitnych postaci z nim związanych. Wszyscy uczestnicy są bardzo zadowoleni z udziału w projekcie, ponieważ już teraz przyniósł nam wiele korzyści. Przeprowadzone zajęcia sprawiły, że poznaliśmy bliżej rzeczy, których wcześniej nie zauważyliśmy. Ponadto zintegrowaliśmy się i staliśmy się zgraną drużyną.

Karolina Kuczyńska i Mateusz Staszek


Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: SP4

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages