Sobota, 25 stycznia 2020. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Mechaniak był bezkonkurencyjny

2018-04-19 09:10:46 (ost. akt: 2018-04-19 09:11:16)

Powiatowe eliminacje Warmińsko – Mazurskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego 2018 za nami. W tym roku wygrała drużyna z Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku w składzie: Piotr Baranowski, Mateusz Grys, Maciej Biedrzycki.

Uczniowie z ełckiego „Mechaniaka” wykazali się największą wiedzą i umiejętnościami niemal we wszystkich konkurencjach tj.: teście ze znajomości zasad i przepisów ruchu drogowego, teście z historii polskiej motoryzacji, sprawdzianu z umiejętności przygotowania pojazdów do jazdy, udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej oraz jazdy sprawnościowej samochodem z tzw. ,,Talerzem Stewarta”.

Drugie miejsce zajęła drużyna z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Ełku w składzie: Mateusz Ramotowski, Maciej Gąsiorowski, Rafał Kulik, natomiast trzecie Zespół Szkół nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Ełku w składzie: Paweł Rafałowski, Krzysztof Karwowski, Michał Kokoszkiewicz.

Jak podkreślają sędziowie turnieju, poziom wiedzy na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym wśród młodzieży stale wzrasta. Co cieszy, gdyż to właśnie brawura młodych kierowców jest jedną z głównych przyczyn wypadków w naszym kraju.

Fot. Powiat ełcki
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages