Czwartek, 16 sierpnia 2018. Imieniny Joachima, Nory, Stefana

Międzynarodowy Turniej Koszykówki Dziewcząt Rocznik 2005 i 2006

2018-04-21 13:20:13 (ost. akt: 2018-04-21 13:26:58)

Autor zdjęcia: Artur Borzeński

W dniach 13-15 kwietnia odbyła się "XI Mazurska Wiosna 2018" Międzynarodowy Turniej Koszykówki Dziewcząt Rocznik 2005 i 2006. Turniej organizował UKS "Jeziorna" i UKS "Nenufar 5 Ełk" działające przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Marii Konopnickiej w Ełku.

W dniach 13-15 kwietnia odbyła się "XI Mazurska Wiosna 2018" Międzynarodowy Turniej Koszykówki Dziewcząt Rocznik 2005 i 2006. Turniej organizował UKS "Jeziorna" i UKS "Nenufar 5 Ełk" działające przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Marii Konopnickiej w Ełku.

W imprezie startowały dziewczęta z rocznika 2005 i 2006. Ponieważ 2 drużyny zrezygnowały z udziału z powodu mistrzostw województwa, w których miały startować, dołączyliśmy do turnieju drużynę dziewcząt z rocznika 2007 i drużynę chłopców z 2006. Łącznie udział w turnieju wzięło udział 12 zespołów: UKS "Trójka" Ełk, 4 drużyny UKS "Nenufar5" Ełk, 2 drużyny z Grodna, 2 drużyny z UKS "Sokół" Działdowo, 2 drużyny z UKS "Basket 47" Białystok i UKS "Orkan" Zambrów. Dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta Ełk mogliśmy zakupić puchary, medale, statuetki. Chojni sponsorzy (Kode) zakupili piękne koszulki turniejowe oraz mnóstwo nagród i upominków.

Miejsca drużyn w roczniku 2005
1.Sdyshor 7 Grodno
2.UKS Nenufar 5 Ełk
3. UKS Trójka Ełk
4.UKS Basket 47 Białystok
5.UKS Sokół Działdowo
6.UKS Nenufar 5 Ełk II

Miejsca drużyn w roczniku 2006
1.UKS Sokół Działdowo
2.UKS Basket 47 Białystok
3.UKS Nenufar 5 Ełk
4.UKS Orkan Zambrów
5.Sdyshor 7 Grodno
6.UKS Nenufar 5 Ełk II

Z naszych drużyn (Nenufar 5) zostały wyróżnione następujące osoby:
Justyna Zalewska – Gwiazdeczka(pierwsza piątka turnieju)
Edyta Suchańska – najlepsza obrączyni
Jankowska Julia – najlepsza w zespole
Zuzanna Bagińska – najlepsza w zespole
Magda Sypytkowska – wyróżnienie trenera
Nikolina Lisek – wyróżnienie trenera
Weronika Moczydłowska – Gwiazdeczka
Martyna Radel – najlepsza atakująca
Michał Dyro- najlepszy zawodnik w zespole
Paulina Łosiewska – najlepsza zawodniczka w zespole
Oskar Chrzanowski – wyróżnienie trenera
Aleksandra Machanowska – wyróżnienie trener

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia turnieju.

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Jeziorna

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages