Czwartek, 12 grudnia 2019. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Pracownicy ełckiego Impress Decor wraz z rodzinami znów sadzili las

2018-04-23 14:16:37 (ost. akt: 2018-04-24 08:40:10)

W minioną sobotę pracownicy ełckiego Impress Decor Polska wraz z rodzinami znów brali udział w akcji "Zielonym do góry". Jej celem jest sadzenie drzewek i zaangażowanie społeczności w ekologię.

W sobotę 21 kwietnia na terenie Leśnictwa Przekopka koło Ełku firma Impress Decor Polska zorganizowała szóstą już edycję akcji sadzenia lasu pt. „Zielonym do góry”.

— W ramach prowadzonego programu CSR firma nawiązała współpracę z Nadleśnictwem Ełk w celu realizowania działań na rzecz środowiska naturalnego. Sadzenie lasu organizowane jest dla pracowników firmy oraz ich rodzin i odbywa się na zasadzie wolontariatu. Celem są działania na rzecz środowiska a dodatkową korzyścią dla uczestników jest edukacja i relaks — relacjonuje Jarosław Niedźwiecki z Impress Decor Polska.

Rezultatem współpracy z Nadleśnictwem Ełk jest ponad 6 tys. posadzonych drzew, edukacja młodego pokolenia oraz miło spędzony czas na świeżym powietrzu.

O popularności i randze akcji "Zielonym do góry" świadczy wyróżnienie na I Warmińsko-Mazurskim Kongresie Przyszłości w Olsztynie organizowanym przez Grupę WM, wydawcę m.in. gazety "Rozmaitości Ełckie".

red.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages