Piątek, 7 sierpnia 2020. Imieniny Donaty, Olechny, Kajetana

Perełki ćwiczą na hali sportowej MOSiR

2018-04-26 11:46:04 (ost. akt: 2018-04-26 11:46:41)

Autor zdjęcia: Ewa Kil

20.04.2018 Perełki z gr. V z Miejskiego Przedszkola „Perełka” im. J. Brzechwy w Ełku miały możliwość wzięcia udziału w zajęciach sportowych na terenie hali widowiskowo-sportowej MOSiR przy Szkole Podstawowej nr 5.

Kierownik hali Jerzy Filipkowski oprowadził dzieci po całym obiekcie sportowym. Perełki zwiedziły recepcję, siłownię, sauny. Następnie udały się do miejsca docelowego – na halę, gdzie czekała już Wincenta Płatek – emerytowana nauczycielka wychowania fizycznego, babcia naszej wychowanki, z przygotowanymi dla dzieci niespodziankami sportowymi. Podczas zajęć przedszkolaki m.in. doskonaliły umiejętność kozłowania piłki jedną ręką, doskonaliły dokładność chwytów i podań piłki oburącz, uczyły się przewrotu w przód, chłopcy mieli możliwość zagrania w piłkę nożną. To tylko nieliczne zabawy, z jakimi przyszło zmierzyć się naszym Perełkom. Zajęcia pozwoliły dzieciom zaspokoić drzemiącą w nich potrzebę ruchu. Perełki nieco zmęczone, ale szczęśliwe wróciły do przedszkola.

Dziękujemy bardzo dziadkom Nataszy – Jerzemu Filipkowskiemu oraz Wincencie Płatek za możliwość udziału w zajęciach sportowych, a rodzicom Nataszy – Annie i Marcinowi Płatek za ufundowanie dzieciom soczków oraz pomoc w zorganizowaniu zajęć i w opiece nad dziećmi.

E. Kil, E. Olszewska


Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Ewa85

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages