Wtorek, 22 stycznia 2019. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Food trucki przyciągnęły w weekend tysiące ełczan

2018-04-30 11:00:00 (ost. akt: 2018-04-30 11:02:08)

Autor zdjęcia: Kamil Mróz

IMPREZY\\\W weekend mieliśmy okazję zjeść dania z całego świata za sprawą Festiwalu Smaków Food Trucków w Ełku. Wydarzenie przyciągnęło tysiące osób na Plac Jana Pawła II.

W miniony weekend na Placu Jana Pawła II były prawdziwe tłumy. Festiwal Smaków Food Trucków był okazją przede wszystkim dla fanów ciekawych kulinariów. Na placu ustawiło się kilkanaście food trucków z daniami całego świata. I jak widać ełczanie są ciekawi innych kuchni, bo stawili się na festiwalu licznie.

— Celem festiwalu jest promowanie idei slow foodu, czyli jedzenia przygotowanego ze świeżych, starannie dobranych produktów, „na oczach” klienta. Slow food to również kultura celebrowania posiłków, jedzenia bez pośpiechu. Nasz Festiwal Smaków Food Trucków odbywa się w wielu miastach Polski, a w tym roku po raz pierwszy zawitał do Ełku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z frekwencji, spędziliśmy w Ełku wspaniały czas. Teraz nadeszła pora ruszać dalej, do mieszkańców innych miast — mówili w niedzielę organizatorzy wydarzenia.

Weekendowy festiwal food trucków był okazją nie tylko do zjedzenia czegoś ciekawego, ale i do spędzenia czasu z rodziną dzięki konkursom z nagrodami. Weekendowy festiwal odwiedziło łącznie kilka tysięcy ełczan i mieszkańców regionu.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages