środa, 16 stycznia 2019. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Wesołe zabawy z rodzicami w Słonecznej Ósemce

2018-05-16 23:50:41 (ost. akt: 2018-05-16 23:51:42)

Autor zdjęcia: Magdalena Tumiel

24.04.2018r. grupa „Jagódki”, podczas zajęć otwartych gościła w swojej sali najważniejszych gości- RODZICÓW. To oni zaszczycili nas swoją obecnością. To był czas pełen radości, a przede wszystkim czas spędzony ze swoją kochaną mamusią/kochanym tatusiem.

Podczas zajęć wszyscy aktywnie uczestniczyli podczas zabaw. Na początku naszych zajęć każdy przedszkolak wraz ze swoim rodzicem mógł poprowadzić rozgrzewkę do znanej piosenki „Wyginam śmiało ciało”. Oczywiście każdy z uśmiechem na twarzy uczestniczył w zabawach muzyczno- ruchowych m.in. „Przechodzenie pod liną”, „Odklejanie od podłogi...”, „Zabawa z hula hop”, a także zabawa z chustą animacyjną „Kolorowe kwiaty” . Największym powodzeniem cieszyła się zabawa „Przeciąganie liny” kiedy to dzieci rywalizowały ze swoimi rodzicami. Było przy tym dużo śmiechu i radości. Na zakończenie odbył się masaż relaksacyjny oraz puszczanie iskierki przyjaźni.

Uśmiech na twarzach dzieci i rodziców był idealnym podsumowaniem tego wyjątkowego dnia. Dziękujemy wszystkim rodzicom za obecność podczas zabaw ze swoimi pociechami.

Magdalena Tumiel, Justyna Julecka

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: magdalenatumiel

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages