Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Duże utrudnienia w ruchu na trasie Sajzy-Piaski. Trzeba będzie korzystać z objazdów

2018-05-17 12:33:25 (ost. akt: 2018-05-17 12:41:17)

Autor zdjęcia: powiat ełcki

W związku z trwającą przebudową drogi powiatowej na odcinku Sajzy – Piaski, 23 maja zostanie wprowadzona tymczasowa zmiana organizacji ruchu dla mieszkańców okolicznych wsi.

W związku z trwającą „Przebudową drogi powiatowej nr 1857 N dr. woj. nr 655 – Orłowo – Wronki – Połom – Straduny (dr. kraj. nr 65) na odc. Sajzy – Piaski”, zostanie wprowadzona tymczasowa zmiana organizacji ruchu dla mieszkańców wsi Pisaki, Sajzy oraz sąsiednich miejscowości na czas wykonania nawierzchni bitumicznej w dniu 23.05.2018 r. w godzinach od 8:00 do 18:00. Wyznaczony objazd będzie odbywała się następującą trasą: Malinówka - Bałamutowo - Stare Juchy - Zawady Ełckie - Połom - Sajzy i na odwrót.

Kolejną inwestycją jest przebudowa mostu w miejscowości Miluki w ciągu drogi powiatowej nr 1905 N. Podpisanie umowy z wykonawcą robót planowane jest na połowę czerwca, rozpoczęcie natomiast na koniec miesiąca i w związku z tym zostanie zamknięty most na okres około 3 miesięcy. Zostanie wyznaczony objazd przez miejscowości Płociczno - Krokocie - Przykopkę - do dr. kraj. nr 16 i na odwrót.

Powiatowy Zarząd Dróg w Ełku będzie starał się aby jak najbardziej skrócić czas utrudnień na ww. drodze.

źr. powiat.elk.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages