Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Dziękujemy, że świętowaliście razem z nami!

2018-05-18 12:54:18 (ost. akt: 2018-05-18 17:31:12)

Autor zdjęcia: Kamil Mróz

Nasi Czytelnicy po raz kolejny nie zawiedli i licznie przybyli na 20. urodziny Rozmaitości Ełckich. Był tort, miłe rozmowy i konkurs z nagrodami.

Tak, to już 20 lat od pierwszego wydania Rozmaitości Ełckich. Przez te wszystkie lata nasze Rozmaitości zmieniały się wielokrotnie, ale jedno pozostało bez zmian - Czytelnicy zawsze byli dla nas najważniejsi. I dziś, kiedy specjalnie dla nich przygotowaliśmy kilka niespodzianek podczas urodzinowej imprezy, nie zawiedli nas i licznie przyszli pod redakcję. Odwiedzili nas zarówno starsi ełczanie, mamy z małymi dziećmi, nasi klienci czy zwykli przechodnie. Odwiedziły nas również przedszkolaki z pobliskiej "Niezapominajki".

A warto było nas odwiedzić, bo przygotowaliśmy sporo atrakcji. Każdy otrzymał od nas specjalną urodzinowe wydanie gazety z wybranymi archiwalnymi tekstami z ostatnich 20 lat, mógł też spróbować pysznego tortu przygotowanego przez piekarnię-cukiernię Szabelski. Zapewniamy Was, że wystarczyło go dla wszystkich chętnych! Dla najmłodszych mieliśmy również sporo lizaków dzięki Zakładowi Cukierniczemu Michał.

Do tego, dzięki naszym sponsorom, przygotowaliśmy konkurs ze wspaniałymi nagrodami. Można było wygrać m.in. bilety do Ełckiego Centrum Kultury, kina Planet Cinema czy karnety na salę zabaw Tropico. Do zdobycia były również kupony na pizzę w pizzerii Biesiadowo, obiad w restauracji Palce lizać, a także gry ufundowane przez Card Store, krawaty i muchy firmy Recman, przejazd off-roadowy czy kupon na zestaw badań w laboratorium Diagnosta. Nasi Czytelnicy znali odpowiedzi na przygotowane przez nas pytania, a radość z nagród była ogromna.

Dziękujemy, że świętowaliście z nami 20-lecie Rozmaitości Ełckich i wierzymy, że będziecie z nami przez kolejne lata!

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages