Sobota, 25 stycznia 2020. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Uczniowie "Trójki" chcą jechać do Gniezna. Pomóżmy im spełnić marzenie!

2018-05-22 16:39:27 (ost. akt: 2018-05-22 16:54:34)

Autor zdjęcia: SP3 Ełk/Youtube

Starostwo Powiatowe w Gnieźnie ogłosiło konkurs „Tu powstała Polska – Tu wygrała Polska. 100-lecie Powstania Wielkopolskiego”. Nagrodą jest trzydniowa wycieczka do dawnej stolicy Polski. Walczą o nią dwie drużyny z ełckiej SP3... i liczą na głosy ełczan!

Starostwo Powiatowe w Gnieźnie z okazji 100 rocznicy Powstania Wielkopolskiego ogłosiło konkurs „Tu powstała Polska – Tu wygrała Polska. 100-lecie Powstania Wielkopolskiego”. Konkurs był skierowany do uczniów klas 5–7 szkół podstawowych w całej Polsce i składał się z trzech etapów.

W pierwszym grupa uczniów wraz z opiekunem miała za zadanie przygotować stusekundowy spot promocyjny promujący Powstanie Wielkopolskie. Specjalna komisja konkursowa wybrała najciekawsze spoty, które zostały umieszczone na stronie www.kulturapiastowdladzieci.pl.

Teraz trwa trzeci etap, który zakończy się 4 czerwca. Nagrania spotów promocyjnych dopuszczone do trzeciego etapu zostały poddane głosowaniu internautów. Na podstawie głosowania zostaną wyłonione cztery zwycięskie drużyny, które wezmą udział w trzydniowej wycieczce do Gniezna we wrześniu.

Wśród zespołów, które zakwalifikowały się do III etapu znalazły się 2 drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Ełku.

- Społeczność SP3 w Ełku zwraca się z prośbą do wszystkich ełczan o oddanie swojego głosu na spoty reklamowe obu drużyn. Chcielibyśmy bowiem, aby nasi uczniowie razem znaleźli się w zwycięskiej czwórce i pojechali na Wielki Finał do Gniezna, w którym reprezentowaliby nie tylko naszą szkołę - Szkołę Podstawową nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Ełku, ale również nasze kochane miasto Ełk - mówi Krzysztofa Jurska ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Ełku.

Aby zagłosować, wystarczy wejść na stronę Kultura Piastów dla Dzieci i zagłosować na oba filmy pt. Powstanie Wielkopolskie oraz Historia znajdujące się w zakładce KONKURS.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages