Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Perełkowe zawody sportowe – Rok dla Niepodległej

2018-05-24 11:58:42 (ost. akt: 2018-05-24 12:00:55)

Autor zdjęcia: Elżbieta Wysocka

W dniu 16.05.2018 r w Miejskim Przedszkolu Perełka im. Jana Brzechwy odbyły się międzygrupowe zawody sportowe w ramach obchodów "100-lecia Niepodległości".

W zmaganiach sportowych wzięły udział - dzieci i rodzice - grupy II i grupy Gumisiów - dwie cudowne drużyny biało - czerwone. Mega zabawa, dużo śmiechu i moc była z Nami - pękła lina w czasie konkurencji - przeciągania przez rodziców. Zaangażowanie, sportowa walka z zachowaniem zasad "fair play”, ale przede wszystkim integracja "międzygrupowa”, zarówno dzieci, jak i rodziców oraz cudowna atmosfera. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i jabłuszka z flagami polskimi. Nie było wygranych i przegranych, bo Perełka promuje zdrowie – najważniejszy cel został osiągnięty. Dziękujemy Naszym Perełkowym rodzicom i dzieciom za obecność i zaangażowanie i cudowną atmosferę oraz kibicom, którzy mocno Nas dopingowali.

Zmagania sportowe przygotowały i poprowadziły nauczycielki: Elżbieta Wysocka, Bożena Padiasek, Magdalena Bagińska i Agnieszka Wysocka oraz pomoce: Renata Czuper i Edyta Jaworowska.

Elżbieta Wysocka


Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: perelka

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages