Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Ostatnie dni głosowania. Książęca Para trafi na okładkę "Rozmaitości"!

2018-05-25 13:12:30 (ost. akt: 2018-05-25 13:19:31)

Autor zdjęcia: Mat. redakcji

Nasza akcja\\\ Już w najbliższą sobotę kończy się czas na głosowanie w Plebiscycie na Małego Księcia i Małą Księżniczkę. Emocje sięgają zenitu!

Zobacz także: Szukamy Małego Księcia i Małej Księżniczki! Szukamy Małego Księcia i Małej Księżniczki! Nasza akcja\\\ Kto nie marzy o tym, żeby choć przez chwilę poczuć się jak książę, czy księżniczka? Państwa dzieci lub wnukowie mają na to szansę....
Nasz plebiscyt na Małego Księcia i Małą Księżniczkę powoli ma się ku końcowi. W tej chwili mamy dziesięć kandydatek i pięciu kandydatów do tego miana. Informacje o nich, ich zdjęcia oraz numery do głosowania znaleźć można TUTAJ.

Tradycyjnie, tegoroczna zwycięska para, czyli ta która otrzyma najwięcej głosów, pojawi się na okładce "Rozmaitości Ełckich". Porozmawiamy też z rodzicami zwycięzców i przybliżymy Czytelnikom nieco sylwetkę naszej książęcej pary. W plebiscycie zostaną też wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka Gazety Olsztyńskiej. Tytuły zdobędą dzieci, które otrzymają najwięcej głosów w całym województwie.

W naszej zabawie biorą udział dzieci dzieci urodzone 27.03.2008 i później. Akcja rozpoczęła się 27 marca i potrwa do 26 maja 2018 roku. Głosowanie kończy się w najbliższą sobotę. Wato więc po raz ostatni chwycić za telefony i zagłosować na tych, którzy Waszym zdaniem najbardziej nadają się do uzyskania miana Małej Księżniczki i Małego Księcia.

Zatem telefony w dłoń!

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages