Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Elka na 6, czyli tytuł dla najlepszych

2018-06-04 13:52:44 (ost. akt: 2018-06-04 14:09:53)

Wyrozumiały instruktor, elastyczne godziny zajęć i wysoka zdawalność. Każdy kursant, co oczywiste, chciałby trafić na najlepszą szkołę nauki jazdy. Jaka powinna być idealna szkoła nauki jazdy? Chcemy wyłonić najlepszą z najlepszych!

O tym, jak ważne jest szkolenie, wie każdy, kto uczył się jeździć. Często wybór szkoły jazdy spędza potencjalnym kandydatom na kierowców sen z powiek. Czy szkoła jest skuteczna? Czy samochody w niej są dobrej jakości? Czy instruktorzy są mili i potrafią czegoś nauczyć? Na te pytania starają się znaleźć odpowiedzi ci, którzy wymarzyli sobie "prawko". Często w tej kwestii wypytują tych znajomych, którzy mieli już okazję zdawać egzaminy. Natomiast my ten wybór ułatwiamy. Plebiscyt "ELka" na 6 pokaże, którą szkołę w naszym powiecie mieszkańcy uznają za tą najskuteczniejszą.

Rozpoczynamy plebiscyt „ELka na 6”, który pozwoli nam wyłonić najlepszą szkołę jazdy w Ełku i powiecie ełckim. Ale o tym, która to będzie szkoła, zadecydują już nasi czytelnicy.

Kandydatury do tytułu „ELka na 6” mogą zgłaszać czytelnicy, mieszkańcy powiatu oraz instytucje, organizacje i stowarzyszenia: elk@gazetaolsztynska.pl

Głosowanie trwa do 5 lipca do godz. 23.59.

Tytuł „ELka na 6” w Ełku i powiecie ełckim otrzymają szkoły, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów.

Szkoła, która uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów ze wszystkich powiatów, otrzyma wyróżnienie regionalne.

Ogłoszenie wyników naszego plebiscytu oraz prezentacja laureatów nastąpi na łamach „Gazety Olsztyńskiej”, „Dziennika Elbląskiego” i tygodników lokalnych Grupy WM (w tym "Rozmaitości Ełckich") oraz na stronach internetowych Grupy WM.

Regulamin TUTAJ

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Kierowca #2515594 | 176.221.*.* 8 cze 2018 16:06

  A komu tu dawac 6 nie wiem jak uczo instruktorzy bo w ELKU nie którzy jerzdo jak MULY

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. X #2513265 | 89.228.*.* 4 cze 2018 16:48

  No tak szczególnie w Ełku "L" na piątkę. Jak widzę kursantkę i obok siedzącego instruktora to się zastanawiam kto uczył nauki jazdy instruktora. - notorycznie złe ustawienie fotela (zbyt blisko kierownicy) sami zwróćcie uwagę. - przy skręcie w lewo brak dojazdu do osi jezdni co potem widać już w ramach posiadanych uprawnień. - wyprzedzanie rowerzysty o zgrozo przed samym przejściem dla pieszych ( ul Kolonia np Lewiatana szkoda ,że miałem wyłączoną kamerkę) pominąwszy fakt łamania przepisu przez rowerzystę bo nie jechał po ścieżce rowerowej która biegnie obok. Znalazło by się wiele innych kwiatków.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages