Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Powstała nowa siłownia zewnętrzna

2018-06-05 11:00:00 (ost. akt: 2018-06-05 12:02:35)

W ramach programu Inicjatywy Lokalnej przy Zespole Szkół Sportowych w Ełku powstała nowa siłownia zewnętrzna. Otwarcie nastąpiło w miniony wtorek.

W Ełku powstała kolejna siłownia zewnętrzna. Środki pochodzą z programu Inicjatywy Lokalnej, aplikowali o nie nauczyciele i rodzice dzieci uczących się w Zespole Szkół Sportowych w Ełku. Z siłowni można już korzystać — znajduje się na terenie ZSS na pasie zieleni przy orliku. Uroczystość otwarcia odbyła się we wtorek. Dyrektor szkoły Dorota Karpińska i prezydent miasta przecięli wstęgę. Przy tej okazji odbyły się też międzyszkolne zawody o puchar prezydenta miasta.

— W sumie na terenie nowej zewnętrznej siłowni znajduje się 16 obiektów do ćwiczeń, które mają służyć nie tylko społeczności szkolnej, ale i rodzicom, seniorom, wszystkim chętnym do ćwiczeń mieszkańcom Ełku — powiedział prezydent Tomasz Andrukiewicz.

Dyrektor Dorota Karpińska powiedziała, że w projekt udzielały się zawsze chętne do pomocy osoby.

— Tej siłowni by nie było, gdyby nie zaangażowanie wielu osób, w tym pani architekt, która pomogła nam przygotować projekt i rodziców, którzy pomagali na każdym etapie. Nie powstałaby, gdyby nie wsparcie samorządu Miasta Ełku, za co serdecznie dziękuję — powiedziała na ceremonii otwarcia dyrektor szkoły.
Siłownia kosztowała ponad 39 tysięcy złotych.

mro

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages