Poniedziałek, 23 listopada 2020. Imieniny Adeli, Felicyty, Klemensa

Wybierz z nami Mistrza Urody!

2018-06-11 13:44:26 (ost. akt: 2018-07-06 09:15:05)

Który salon kosmetyczny jest godny polecenia? Do jakiego fryzjera chodzicie najchętniej? Właśnie rozpoczęliśmy nasz plebiscyt na Mistrza Urody 2018.

Rozpoczynamy plebiscyt na Mistrza Urody 2018 i mamy już pierwsze zgłoszenia. Wśród zgłoszonych salonów urody w kategoriach: salon fryzjerski i salon kosmetyczny. wyłonimy najpopularniejsze w powiecie ełckim. Wystarczy wysłać e-mail z kandydaturą na adres: elk@gazetaolsztynska.pl.

Tytuły Mistrza Urody w obu kategoriach w poszczególnych powiatach otrzymają lokale, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów (głosowanie odbywa się poprzez wysyłanie sms-ów). Salony te zaprezentujemy oczywiście na okładce naszego tygodnika i stronie internetowej. Najpopularniejsze w województwie zostaną te salony, które dostaną największą liczbę głosów w regionie. Laureatów zaprezentujemy na łamach „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”. Głosowanie trwa do 30 czerwca do godz. 23.59.

Rozpoczynając nasza zabawę nie sposób nie wspomnieć naszych ubiegłorocznych laureatek! Mistrzem Urody w kategorii salonów fryzjerskich została Paulina Stępień, właścicielka salonu fryzjerskiego "La Belleza z Ełku", natomiast Mistrzem Urody 2017 w kategorii salonów kosmetycznych została Agata Szuberska, właścicielka salonu "Z pazurem".

WAŻNE! Zgłoszenia naszych Czytelniczek i Czytelników dodajemy automatycznie. W przypadku, gdy zgłoszona osoba nie chce uczestniczyć w konkursie proszona jest o informację do wiadomości redakcji: elk@gazetaolsztynska.pl.

REGULAMIN: TUTAJ

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Adam #2583745 | 83.9.*.* 19 wrz 2018 12:01

    Czy ktoś zgadnie gdzie tak kadzą pracownice bosowi. Prawda że ten nasz prezydent taki śliczny. Oczywiście mówią to w obecności boska, on nie protestuje.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages