Niedziela, 18 sierpnia 2019. Imieniny Bogusława, Bronisława, Ilony

Policjanci pomogli staruszce błąkającej się nocą ulicami miasta

2018-06-25 13:23:29 (ost. akt: 2018-06-25 13:29:20)

Autor zdjęcia: sxc.hu zdjęcie ilustracyjne

Empatyczna młoda kobieta i policjanci pomogli staruszce błąkającej się nocą ulicami miasta. Starsza pani źle się czuła i twierdziła, że szuka swojej nieżyjącej matki. Kobieta trafiła pod opiekę sanitariuszy.

W sobotę w nocy oficer dyżurny został poinformowany przez młodą kobietę, o tym że w centrum miasta spotkała starszą panią, która dziwnie się zachowywała. Dodała, że podprowadziła ją w rejon bloku, gdzie najprawdopodobniej mieszka, ale kobieta nie weszła na górę, tylko poszła dalej ulicami miasta. Policjanci w trakcie patrolowania okolicy zauważyli starszą, wystraszoną panią, która odpowiadała podanemu rysopisowi. Kobieta twierdziła, że źle się czuje i szuka nieżyjącej matki. Seniorka nie pamiętała swojego adresu zamieszkania i nie mogła trafić do domu. Policjanci ustalili jej adres zamieszkania i odprowadzili do domu, gdzie wezwali karetkę pogotowia.

Apelujemy do osób opiekujących się starszymi członkami najbliższej rodziny. Przypilnujmy, by nie opuszczali oni sami miejsca zamieszkania, w szczególności nocą. Starsze osoby bardzo łatwo mogą stracić orientację w terenie, zabłądzić i znacznie się oddalić. W powyższym przypadku, tylko dzięki reakcji przechodzącej kobiety i interwencji policjantów sprawa ma swój szczęśliwy finał.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages