Czwartek, 12 grudnia 2019. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Oto nasi Mistrzowie nożyczek i pazurków

2018-07-06 08:00:00 (ost. akt: 2018-07-06 09:01:58)

PLEBISCYT\\\ Po czterech tygodniach głosowania przyszedł czas na zakończenie naszego plebiscytu "Mistrz Urody 2018". Wygrali Paweł Olszewski, właściciel salonu fryzjerskiego "Euforia" i Agata Szuberska, właścicielka salonu "Z pazurem"!

Mistrz Urody 2018 — ten tytuł trafia co roku do tych salonów fryzjerskich i kosmetycznych, które nasi czytelnicy cenią sobie najbardziej. Tytuły Mistrza Urody w obu kategoriach w poszczególnych powiatach otrzymują lokale, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów przez sms-y. Głosowanie zakończyło się 30 czerwca. Znamy już zwycięzców tegorocznej edycji naszej zabawy. Mistrzem Urody 2018 w kategorii salonów fryzjerskich został... Paweł Olszewski z salonu "Euforia"! Natomiast tytułem Mistrzyni Urody 2018 w kategorii salonów kosmetycznych od dziś chwalić się może Agata Szuberska z salonu "Z pazurem"!

Agata Szuberska z tytułu przyznawanego przez naszą gazetę cieszy się już po raz drugi z rzędu. W poprzednim roku była bardzo zadowolona z wygranej. To nie zmieniło się także i w tej edycji.

— Naprawdę bardzo się cieszę i jestem wzruszona. Klientki same do mnie przychodziły i mówiły, że będą głosować. Czułam ich wsparcie, zawszę czuję, na każdym kroku. To dla mnie sygnał, że mi ufają i doceniają moje starania — mówi zwyciężczyni. I dodaje: — Salon założyłam rok temu. Na początku było bardzo ciężko. Ale z czasem, kiedy nauczyłam się już jak być własną szefową, wszystko zaczęło się układać. Teraz zainteresowanie moimi usługami jest wysokie, mam stałe klientki, cały czas pojawiają się nowe twarze. Jestem wszystkim paniom bardzo wdzięczna, bez nich nie mogłabym przecież robić tego, co kocham.

Pani Agata przez skromność nie wspomniała, że obłożenie klientów w jej salonie jest ogromne. Ma umówione klientki na następne trzy miesiące. To świadczy o tym, że tytuł trafił do właściwej osoby!

http://m.wm.pl/2018/07/orig/kosme-477887.jpg

Natomiast Mistrzem Urody 2018 w kategorii salonów fryzjerskich został Paweł Olszewski, właściciel salonu "Euforia". Jak mówi nasz mistrz nożyczek, to dla niego ogromne zaskoczenie. Nie wiedział nawet, że ktoś zgłosił jego salon.
— Właście wróciłem z urlopu, a tu taka niespodzianka! Przyjemna i miła, ma się rozumieć. Bardzo dziękuję tym, którzy zgłosili mój salon i postanowili na niego oddać swój głos. Wygląda na to, że mam najlepszych klientów na świecie — cieszy się laureat.

http://m.wm.pl/2018/07/orig/fryz-477884.jpg

Gratulujemy ełckim Mistrzom Urody i życzymy samych sukcesów!
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages