Mazur przegrywa pierwszy mecz w nowych barwach

2018-08-12 13:36:47(ost. akt: 2018-08-12 13:43:37)

Autor zdjęcia: MKS Mazur Ełk/FB

Przegraną 2:1 zakończył się pierwszy mecz MKS-u Mazur Ełk. Ełczanie ulegli na wyjeździe Pelikanowi Łowicz.
Ełccy piłkarze rozegrali pierwszą kolejkę nowego sezonu trzeciej ligi. Podopieczni Przemysława Kołłątaja grali na wyjeździe z Pelikanem Łowicz.

Pierwszą bramkę tuż przed przerwą strzelili gospodarze (42', Bartosz Bujalski). Za ciosem poszli na początku drugiej połowy, po bramce Michała Żółtowskiego było już 2:0. Mazur odpowiedział dopiero w 90' minucie, strzelcem gola był Maciej Famulak.

To był pierwszy mecz ełckiego klubu pod nazwą MKS Mazur Ełk. Z kolei pierwszy mecz na własnym stadionie rozegramy w środę 15 sierpnia, rywalem będzie Olimpia Zambrów.