II Green Beach Volleyball Open

2018-08-15 12:11:43(ost. akt: 2018-08-15 12:13:37)
11 sierpnia został rozegrany II turniej siatkówki plażowej o puchar STAROSTY POWIATU EŁCKIEGO w ośrodku wypoczynkowym A26 w Bartoszach. W turnieju wystąpiło 19 par z całej Polski. Najlepszą ekipą okazała się para Głowacki/Tyszka - Włocławek/Olsztyn, która w finale pokonała braci Ignaciuk z Hajnówki. Trzecie miejsce zajęli chłopcy z Kętrzyna - Mankow/Urban, którzy w meczu o trzecie miejsce pokonali parę Paszkowski/Mokrski z Olsztyna
Najlepszą parą z Ełku okazała się para Jasnos/Leszczyński, którzy minimalnie przegrali w ćwierćfinale w tie-breaku 13 - 15. Turniej rozpoczął się silnymi opadami deszczu, które nieprzerwanie "umilały" grę zawodnikom do godziny 13:00, dopiero później rozpogodziło się i można było cieszyć się z gry w siatkówkę plażową. Turniej zakończyliśmy po godz. 18:00.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji turnieju, bez Was nie dalibyśmy rady:
Starostwo Powiatowe - koszulki turniejowe oraz puchary.