Poniedziałek, 20 stycznia 2020. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Modernizacja ośrodka na ostatniej prostej. Sportowcy dostaną sprzęt za pół miliona

2018-08-22 14:00:00 (ost. akt: 2018-08-22 14:58:03)

Autor zdjęcia: MOS Ełk

Kończy się modernizacja Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Ełku. Teraz władze powiatu podpisały umowę na dofinansowanie przez Ministerstwo Sportu i Turystyki zakupu wyposażenia i sprzętu sportowego o wartości 500 tys. zł.

Dobiegają końca prace przy przebudowie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Ełku. Siedziba MOS-u powstała 35 lat temu. Przez wiele lat swojego istnienia przewinęły się przez niego tysiące wychowanków. Teraz przywita kolejnych w nowej odsłonie i z nowym wyposażeniem.

Umowę na zakup wyposażenia i sprzętu sportowego dla Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Ełku podpisały kilka dni temu władze powiatu ełckiego. Umowa na łączną kwotę pół miliona złotych została podpisana z Ministerstwem Sportu i Turystyki, które przekaże 400 tysięcy złotych na realizację zadania. Brakujące 100 tysięcy złotych pochodzić będzie ze środków własnych powiatu ełckiego.

— Zadanie inwestycyjne będzie zrealizowane w ciągu najbliższych dwóch miesięcy, tak aby jeszcze przed zimą uczestnicy warsztatów i szkoleń oraz członkowie sekcji sportowych MOS Ełk mogli korzystać z m.in. sauny suchej, sauny na podczerwień, siłowni z sprzętem siłowym i cardio oraz sprzętu treningowego (łodzi wioślarskich i żeglarskich) — informują pracownicy ełckiego starostwa.

W uroczystym podpisaniu umowy oprócz władz powiatu ełckiego na czele ze starostą ełckim Markiem Chojnowskim uczestniczył również poseł na Sejm RP Wojciech Kossakowski, dzięki któremu udało się pozyskać dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

opr. tom
źr. powiat ełcki


Fot. powiat ełcki
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Bosman #2561032 | 89.229.*.* 22 sie 2018 22:00

  Jak widać na zdjęciu. Ełk żeglarska stolica Polski

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages