Sobota, 31 października 2020. Imieniny Augustyny, Łukasza, Urbana

Zagłosuj na swojego kandydata. Ruszamy z prawyborami

2018-09-24 10:41:01 (ost. akt: 2018-09-24 13:01:01)

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

Tegoroczne wybory samorządowe zbliżają się wielkimi krokami. Do urn pójdziemy w niedzielę 21 października. To zatem dobry moment, by wysondować przedwyborcze nastroje. Stąd przygotowane przez nas prawybory.

Kto zostanie burmistrzem? Kto wójtem? Kto dostanie się do rady? To pytania, które coraz bardziej zaprzątają głowy nie tylko mieszkańców, ale i samych kandydatów.

W jakimś stopniu odpowiedź na nie dadzą organizowane przez nas prawybory. Chodzi o to, by wysondować, kto ma największe szanse na wygranie wyborów rzeczywistych. Ciekawe, czy końcowe wyniki pokryją się później z tymi prawdziwymi.

Przygotowaliśmy cztery kategorie. Głosować można na kandydatów na prezydenta, na wójtów, na kandydatów do Rady Powiatu Ełckiego oraz do Rady Miasta Ełku.

Z regulaminu: Udział w plebiscycie biorą kandydaci na radnych różnych szczebli oraz kandydaci na urzędy prezydenta, burmistrza i wójta.

Każdy kandydat może w dowolnym momencie zrezygnować z udziału plebiscytu.

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostaną ci kandydaci, którzy uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów w danym powiecie.

Głosowaniem polega na wysłaniu głosu SMS’em pod przypisany numer, z ustaloną treścią zamieszczoną w cudzysłowie. X to numer porządkowy przypisany danemu kandydatowi. Wielkość liter nie ma znaczenia. Koszt jednego SMS’a wynosi 1,23 zł z VAT.

Szczegółowy regulamin TUTAJ

Prawybory 2018: Prezydent Ełku


Prawybory 2018: Wójt Gminy Ełk


Prawybory 2018: Wójt Gminy Stare Juchy


Prawybory 2018: Gmina Prostki


Prawybory 2018: Gmina Kalinowo


Prawybory 2018: Radni Miasta Ełku


Prawybory 2018: Radni powiatowi


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages