Czwartek, 2 lipca 2020. Imieniny Kariny, Serafiny, Urbana

Całym sercem dla Andrzejka

2018-09-28 10:32:59 (ost. akt: 2018-09-28 10:44:54)

Autor zdjęcia: Arch. prywatne

12 października w Ełckim Centrum Kultury będzie okazja zrobić coś dobrego. Zapraszamy na akcję charytatywną "Całym sercem dla Andrzejka".

Zobacz także: Trwa walka o życie małego Andrzejka Trwa walka o życie małego Andrzejka Andrzejek urodził się w pierwszym dniu 2017 roku. Lekarze od razu wiedzieli, że coś jest nie tak. Diagnoza była szybka i druzgocąca: HLHS, czyli zespół...
O małym Andrzejku pisaliśmy w sierpniu 2017 roku. Chłopiec urodził się w pierwszym dniu 2017 roku. Lekarze od razu wiedzieli, że coś jest nie tak. Diagnoza była szybka i druzgocąca: HLHS, czyli zespół niedorozwoju lewej części serca. Chłopiec musiał przejść skomplikowaną operację. Po niej przyszły komplikacje.

Mimo to rodzice chłopca nie poddali się. Zorganizowane przez nich zbiórki na kosztowne leczenie powiodły się, a ełczanie okazali chłopcu wielkie serce. Ale pomoc jest dalej potrzebna. Dlatego 12 października w Ełckim Centrum Kultury odbędzie się charytatywna akcja "Całym sercem dla Andrzejka".

- Jestem niewymownie wdzięczna za wszelką pomoc, wpłaty, licytacje, udostępnianie, dobre słowa i modlitwę. Jesteście niesamowici, a dobro, którego doświadczamy zewsząd pozwala nam z nadzieją patrzeć w przyszłość. O środki na operację jestem już spokojna. Sen z powiek spędza mi jednak myśl o tym, co dalej. Dowiedziałam się, że same leki, których Andrzejek będzie potrzebował będą kosztowały 800-1000 zł miesięcznie. Już teraz na leki, mleko i rehabilitacje wydajemy 1500 miesięcznie - mówi Anna Walukiewicz, mama chłopca.

W piątek w Ełckim Centrum Kultury ełczanie zbiorą się o godzinie 9. Dzieci będą mogły wziąć udział w bloku muzyczno-ruchowym. Od 16 będzie można uczestniczyć w animacjach dla dzieci i rodziców. W strefie muzycznej natomiast przez niemal cały dzień będzie można posłuchać koncertów na żywo.

Akcja odbywa się pod patronatem KSM, Wydziału Rodzin Diecezji Ełckich, "Martyrii" i biskupa Jerzego Mazura.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages