Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Spore zmiany na Wszystkich Świętych. Kierowców przypilnują policjanci

2018-10-30 11:45:23 (ost. akt: 2018-10-30 13:15:46)

Autor zdjęcia: Archiwum redakcji

W związku z nadchodzącymi uroczystościami 1 listopada szykują się spore zmiany w ruchu. Część ulic będzie zamknięta lub ograniczona dla ruchu. Strażnicy i policjanci przypilnują kierowców.

W związku z nadchodzącym dniem wszystkich świętych kierowcy mogą spodziewać się zmian w ruchu drogowym w mieście.

Jak co roku będą zmienione zasady poruszania się ulicami miasta w okolicy cmentarzy. Spodziewane jest także zwiększone natężenie ruchu, dlatego policjanci podejmą wszelkie działania zmierzające do zapewnienia bezpieczeństwa osobom odwiedzającym groby swoich najbliższych.

Projekt tymczasowej organizacji ruchu obowiązywał będzie od dnia 31.10.2018r. od godz.17.00 do 01.11.2018r. do godz.20.00.

Jak co roku zamknięty zostanie ruch na ulicy Cmentarnej oraz na przejeździe kolejowym przy tej ulicy, jednak będą mogły przemieszczać się tędy autobusy komunikacji miejskiej.

Na ul. Targowej i Kochanowskiego zostanie zachowany ruch dwukierunkowy. Przy wyjeździe z parkingów przy ul. Targowej (teren targowicy i giełdy samochodowej) kierujący będą musieli zastosować się do znaków ,,nakaz jazdy w prawo za znakiem”, kierując się w stronę ronda przy ul. Kilińskiego – Targowa. Ponadto znaki takie będą ustawione przy wyjeździe z domu towarowego Atu oraz Kauflandu.

Na całej długości ul. Towarowej od przejazdu kolei wąskotorowej do skrzyżowania z ul. Okrężna – Strefowa, po obu stronach jezdni zostaną ustawione znaki ,,zakaz zatrzymywania się’’ z tabliczkami „dotyczy jezdni”. Zakaz zatrzymywania będzie obowiązywał także na ul. Matejki przy cmentarzu.

Teren targowiska miejskiego będzie udostępniony jako parking. W dniu Natomiast autobusy linii nr 4, 6, 7, 8 i 12 nie będą kursowały ulicą Kilińskiego i zostaną przekierowane w ulice Kochanowskiego i Targową. Autobusy linii nr 16 kursują zmienioną trasą jak niżej:

Konieczki – Kolonia – Dobrzańskiego – Sikorskiego – Kajki – Wojska Polskiego – Mickiewicza – Dąbrowskiego – Kościuszki – Wojska Polskiego – Targowa – Kochanowskiego – Emilii Plater – Przemysłowa – Żelazna – Krzemowa – Towarowa – Strefowa – Przemysłowa – Grajewska – Jana Pawła II (powrót w odwrotnej kolejności).

źr. KPP Ełk, MZK Ełk
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages