Piątek, 7 sierpnia 2020. Imieniny Donaty, Olechny, Kajetana

W niedzielę IV Charytatywna Gala Mody

2018-12-06 09:47:20 (ost. akt: 2018-12-06 10:00:17)

W niedzielę 9 grudnia zapraszamy na czwartą już edycję Charytatywnej Gali Mody. Wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Autyzmem "IMPULS" w ECK znów będzie okazją do pomocy potrzebującym.

To już czwarta edycja charytatywnej gali mody. Wydarzenie z roku na rok przyciąga coraz więcej osób chętnych do pomocy. W tym roku po raz kolejny impreza odbędzie się w Ełckim Centrum Kultury. Uczestnicy będą mogli obejrzeć najnowsze kolekcje projektantów Damiana Roberta Kretschmera i Jolanty Nierodzik.

— Przyszykowaliśmy wiele niespodzianek. Mogę zdradzić, że w tym roku wybieg będzie wysoki tak, aby każdy uczestnik gali mógł oglądać nasze modelki i modeli w pełnej krasie. Zapraszam w niedzielę, na pewno nikt się nie zawiedzie — mówi Joanna Bednarczyk ze Stowarzyszenia Na Rzecz Osób z Autyzmem "IMPULS".

Gala mody połączona będzie z licytacją wielu ciekawych przedmiotów i usług dzięki uprzejmości lokalnych przedsiębiorców. Środki z aukcji przeznaczone będą na pomoc podopiecznym stowarzyszenia. Galę poprowadzą Aneta Zamojska, trener personalny i coach, oraz Przemysław Żejmo z Kabaretu Jurki. Wydarzenie jak zwykle będzie uwieńczeniem Europejskiego Tygodnia Autyzmu.

Zapraszamy w niedzielę o godzinie 17:00 do Ełckiego Centrum Kultury!

http://m.wm.pl/2018/12/orig/zrzut-ekranu-2018-12-06-o-09-59-28-513756.jpg

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages