Czwartek, 13 sierpnia 2020. Imieniny Elwiry, Hipolita, Radosławy

Mamy choinkę. Dzieci, pomóżcie nam ją udekorować!

2018-12-07 09:07:18 (ost. akt: 2018-12-10 12:26:50)

Kochane dzieci! W naszej redakcji mamy piękną choinkę, którą musimy udekorować. POMÓŻCIE NAM! Do pomocy zapraszamy szczególnie przedszkolaków. A w zamian czekają na Was atrakcyjne nagrody.

W tym tygodniu rusza nasz konkurs na najładniejszą ozdobę choinkową w Ełku. Do udziału zapraszamy wszystkich przedszkolaków. Dzięki Wam uda nam się ubrać naszą redakcyjną choinkę.

Tak jak w poprzednich latach, razem z nami Bombkowy Konkurs organizuje partner. W tym roku jest to Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Ełku!

Czekamy na Wasze BOMBKI z logo lub napisem PWiK do poniedziałku 17 grudnia 2018. Liczy się Wasza wyobraźnia. Prosimy o prace przestrzenne wykonane dowolną techniką w grupie. Każda grupa może przygotować 1 bombkę.

Najpiękniejsze prace zostaną nagrodzone. W tym roku jak zwykle mamy atrakcyjne upominki! Zwycięzcy w nagrodę dostaną zabawkę-niespodziankę, która umili im czas zabawy podczas pobytu w przedszkolu. Zdobywcy drugiego miejsca w nagrodę będą mogli wyszaleć się w Sali Zabaw Tęcza przy ulicy Kilińskiego w Ełku. Natomiast za zajęcie trzeciego miejsca dzieci wybiorą się na seans do ełckiego kina Planet Cinema.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 18 grudnia 2018 r. Zwycięskie grupy zaprezentujemy na łamach Rozmaitości Ełckich oraz na naszej stronie internetowej i Facebooku!

http://m.wm.pl/2018/12/orig/pwik-elk-513931.jpg

REGULAMIN

1. W konkursie mogą brać udział przedszkolaki z powiatu ełckiego.

2. Zadaniem przedszkolaków jest wykonanie w swojej grupie pracy przestrzennej (każda grupa może wykonać jedną pracę), która będzie przedstawiać bombkę świąteczną (materiał, wielkość itp. dowolna) z napisem „PWiK”. Bombki zawisną na choince w redakcji Rozmaitości Ełckich. Spośród wszystkich prac jury wybierze trzy najlepsze. Zwycięskie grupy przedszkolne otrzymają nagrody.

3. Na zwycięskie grupy czekają atrakcyjne nagrody. Prace po konkursie przechodzą na własność organizatora konkursu.

4. Prace prosimy dostarczyć do 17 grudnia 2018 r. na adres naszej redakcji.

5. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 18 grudnia 2018 r. Zwycięskie grupy zaprezentujemy na łamach Rozmaitości Ełckich oraz na stronie elk.wm.pl

W zgłoszeniu prosimy umieścić informację na temat:

- nazwa grupy i przedszkola
- imię i nazwisko opiekuna

Adres:
Rozmaitości Ełckie
ul. Roosevelta 1
19-300 Ełk
tel. 87 621 34 65

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ja@ja #2639641 | 89.228.*.* 8 gru 2018 19:46

    wygrają Dobrzaki wspierajęce prezydenta pan preses (celowo napisane) wybierze właściwe przedszkole już raz zadarł z panem preziem więc teraz trzeba wtórowac.....

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages