Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Nie zabrakło wzruszeń i zachwytu

2018-12-13 13:03:43 (ost. akt: 2018-12-13 13:03:49)

Autor zdjęcia: P. Tomkiewicz

W Ełckim Centrum Kultury już po raz czwarty odbyła się Charytatywna Gala Mody. Wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Autyzmem "Impuls" było okazją do pomocy potrzebującym. Udało się zebrać 9 200 zł.

To już czwarta edycja charytatywnej gali mody. Wydarzenie z roku na rok przyciąga coraz więcej osób chętnych do pomocy. W tym roku po raz kolejny impreza odbyła się w Ełckim Centrum Kultury. Uczestnicy mogli obejrzeć najnowsze kolekcje projektantów Damiana Roberta Kretschmera i Jolanty Nierodzik.

— Przyszykowaliśmy wiele niespodzianek. Mogę zdradzić, że w tym roku wybieg będzie wysoki tak, aby każdy uczestnik gali mógł oglądać nasze modelki i modeli w pełnej krasie — mówi przed galą Joanna Bednarczyk ze Stowarzyszenia Na Rzecz Osób z Autyzmem "Impuls".

I tak też się stało. Gala mody połączona była z licytacją wielu ciekawych przedmiotów i usług dzięki uprzejmości lokalnych przedsiębiorców. Wśród licytowanych przedmiotów były również prace przygotowane przez podopiecznych stowarzyszenia. Galę prowadzili Aneta Zamojska, trener personalny i coach, oraz Przemysław Żejmo z Kabaretu Jurki. Dzięki nim wszyscy zgromadzeni nie tylko mogli podziwiać modelki i modeli, ale również dobrze się bawić.

Wydarzenie jak zwykle będzie uwieńczeniem Europejskiego Tygodnia Autyzmu. Środki z aukcji przeznaczone będą na pomoc podopiecznym stowarzyszenia.

— Kochani! IV Charytatywna Gala Mody odbyła się w minioną niedzielę. Nie zabrakło wzruszeń, śmiechu, zachwytu i ogromnej satysfakcji, że wspólnymi siłami znów udało się zrobić coś dobrego. Ciągle udoskonalamy to wydarzenie i poprawiamy, aby goście i organizatorzy wspaniale się bawili a przy okazji wsparli nasze Stowarzyszenie. Konto Impulsu zasiliły darowizny na łączną kwotę 9 200 zł. Z całego serca dziękujemy. Od razu zaczynamy planować zajęcia terapeutyczne na 2019 rok — cieszą się członkowie stowarzyszenia "Impuls".

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages