Poniedziałek, 27 stycznia 2020. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Dzieci ozdobiły naszą choinkę. Rozstrzygamy Bombkowy Konkurs!

2018-12-21 08:00:00 (ost. akt: 2018-12-21 08:20:44)

Zakończyliśmy Bombkowy Konkurs. Dziękujemy wszystkim przedszkolakom za piękne bombki z logiem partnera akcji, Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Ełku. W tym roku wygrały dzieci z MP "Perełka"!

Od drugiego tygodnia grudnia, aż do tego tygodnia czekaliśmy na bombki wykonane przez ełckich przedszkolaków. Forma pracy była dowolna. Prosiliśmy jedynie młodych artystów, aby bombka zawierała nazwę partnera naszej akcji - Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Ełku, w skrócie PWiK. Jak zwykle w ełckich przedszkolakach duch świąt był potężny. Dostaliśmy dziesiątki pięknych, własnoręcznie wykonanych bombek. Nasza redakcyjna choinka nigdy chyba nie była tak wesoła!

— Cieszę się, że mogliśmy włączyć się w organizację Bombkowego Konkursu. Uważam, że pomysł był bardzo trafiony, a prace przygotowane przez naszych ełckich przedszkolaków naprawdę imponujące. Dlatego też wybór tych najpiękniejszych nie był łatwy. Każda była inna. Jedne bardziej tradycyjne, inne oryginalne, nawet nieco zaskakujące. Wszystkie równie kreatywne i wymagające dużej pracy i zaangażowania zarówno przedszkolaków, jak i ich nauczycielek. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratuluję! — mówi Wojciech Jassak, prezes PWiK w Ełku.

Jury zdecydowało, że pierwsze miejsce przypadnie w tym roku grupie V z Miejskiego Przedszkola "Perełka"! Do dzieci trafi niebawem zabawka-niespodzianka. Na pewno im się spodoba. Drugie miejsce w tym roku zajęła grupa 3-latków "Zajączki" z Miejskiego Przedszkola i Żłobka "Ekoludki". W nagrodę zaprosimy dzieci na seans do kina Planet Cinema. Trzecia bombka jest autorstwa dzieci z Niepublicznego Punktu Publicznego "Plastuś". Dzieci z grupy "Zuchy" wybiorą się w nagrodę do Sali Zabaw "Tęcza" w Ełku!

Dzieciom serdecznie dziękujemy za piękne bombki i wpędzenie nas w świąteczny nastrój. A naszym partnerom-mikołajom dziękujemy za to, że jak zwykle można na nich polegać. Wesołych Świąt!

http://m.wm.pl/2018/12/orig/img-4852-517458.jpg

I miejsce: Grupa V, Miejskie Przedszkole "Perełka"

http://m.wm.pl/2018/12/orig/img-4858-517459.jpg

II miejsce: "Zajączki", Miejskie Przedszkole i Żłobek "Ekoludki"

	http://m.wm.pl/2018/12/orig/img-4864-517460.jpg

III miejsce: "Zuchy", Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Plastuś"

Główny sponsor: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Ełku

Partnerzy: Kino Planet Cinema, Sala Zabaw "Tęcza"

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Przedszkolanka #2648430 | 83.9.*.* 22 gru 2018 12:59

    Uwazam,ze nagrod powinno być więcej,dzieci ze wszystkich ełckich przedszkoli bardzo się starają! A bombi? Wszystkie piękne,wiec powinna być nagrodzona jedna bombka z KAZDEGO ELCKIEGO PRZEDSZKOLA!!!!Gratuluje wszystkim uczestnikom konkursu.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages