Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Spacer przez wiek nieodległości państwa polskiego

2019-01-11 09:48:52 (ost. akt: 2019-01-11 09:52:23)

Autor zdjęcia: Krystyna Michałowska

“Prawdziwa decyzja jest mierzona poprzez fakt podjęcia nowego działania. Jeśli nie ma działania – tak naprawdę nie podjąłeś decyzji.”

Zaczęliśmy od zbierania kartonów pozostałych po produktach spożywczych. W międzyczasie wycinaliśmy czerwone i czarne kawałki wycinanki samoprzylepnej i kserowaliśmy wizerunki postaci oraz fiszki z informacjami o tych osobach. Z kartonów ustawiliśmy kolumny stykające się ze sobą i przystąpiliśmy do naklejania wycinanek, kartek i fiszek. Szczerze mówiąc trwało to jakiś czas. Kartki oraz fiszki przyklejaliśmy taśmą dwustronną, każdą w kilku miejscach, by nie odpadły lub by nikt ich nie zerwał. Czołówka naszego dzieła najlepiej - naszym zdaniem - wygląda w lekkim półmroku. Ścianę boczną naszego spacerownika ozdabiają prace wykonane podczas zajęć lekcyjnych przez szóstoklasistów.

Tak o swoim projekcie czyli o pracy nad wykonaniem spacerownika mówią trzej uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Prostkach, tj. Jakub, Konrad i Piotr.

Relację zdjęciowo-filmową można zobaczyć wchodząc na stronę
https://www.facebook.com/123326888333063/videos/303651296939374/

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: szkolnedziałania

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages