Piątek, 7 sierpnia 2020. Imieniny Donaty, Olechny, Kajetana

Wiemy kto będzie zarządzać Technoparkiem. To Agnieszka Pietrowicz

2019-02-01 15:11:14 (ost. akt: 2019-02-01 15:23:21)

Autor zdjęcia: UM Ełk

Od 5 lutego nowym dyrektorem Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku będzie Agnieszka Pietrowicz. Do tej pory była naczelnikiem Wydziału Rozwoju w starostwie.

Zobacz także: Daniel Kulig odchodzi z Technoparku Daniel Kulig odchodzi z Technoparku Daniel Kulig nie będzie już dyrektorem Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku. Obejmie stanowisko w instytucji zajmującej się start-upami. Prezydent miasta...
Nowym dyrektorem Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku będzie Agnieszka Pietrowicz, która wygrała konkurs na stanowisko po odejściu dotychczasowego dyrektora, Daniela Kuliga. Agnieszka Pietrowicz jako jedyna złożyła dokumenty do konkursu.

W toku procedury konkursowej przedstawiła „Koncepcję funkcjonowania i rozwoju Parku Naukowo - Technologicznego w Ełku w okresie 5-letnim”. Wskazała propozycje nowych oraz rozwoju istniejących form działalności placówki z uwzględnieniem m.in. zewnętrznych źródeł finansowania.

Agnieszka Pietrowicz ukończyła Uniwersytet Gdański na Wydziale Ekonomicznym w specjalności Finanse międzynarodowe i bankowość uzyskując tytuł magistra, część studiów odbyła na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu w Ljubljanie w Słowenii. Ukończyła także studia podyplomowe na Uniwersytecie w Białymstoku w zakresie zamówień publicznych. Ponadto ukończyła liczne szkolenia i kursy branżowe, w tym m.in. kurs menedżerski na IEDC Bled School of Management w Słowenii.

Dotychczas pełniła funkcję Naczelnika w Wydziale Rozwoju Powiatu Starostwa Powiatowego w Ełku. Wcześniej związana była zawodowo z branżą licencyjną oraz pozyskiwaniem środków unijnych dla przedsiębiorców.

Przypomnijmy, że Daniel Kulig, poprzedni dyrektor Technoparku w grudniu złożył wypowiedzenie, a pracował do końca stycznia. Daniel Kulig będzie pracował w instytucji zarejestrowanej w Polsce, ale z przedstawicielstwem europejskim, pracującej ze start-upami.

źr. UM Ełk

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (7) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Ja #2675530 | 104.248.*.* 4 lut 2019 16:53

  Do tych poniżej. Trzeba było startować na stanowisko dyrektora.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Tom elk #2675368 | 83.9.*.* 4 lut 2019 13:20

   Czy w tym mieście będzie kiedyś normalnie. PT KOESIE. MUZEUM KOLEŚ RODZINA Rudej, ECK radny dobrzacki nikomu nie potrzebne stanowisko. A nowa Rada jak stara przyklepuje i jest o. K. Wstyd.

   Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. cool #2674475 | 83.6.*.* 2 lut 2019 23:58

   Ten wymysł prezia trzeba zlikwidować ,do niczego to nie jest potrzebne ,podatki od nowego roku znowu w górę urzedasom nie starcza na wypłaty.

   Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. Fidel Castro #2674245 | 159.205.*.* 2 lut 2019 18:04

   widać na pierwszy rzut oka, (po oprawkach okularów) że to wysokiej klasy specjalistka , ale obawiam się że nikt nie dorówna poprzednikowi . Fracet potrafił z kartki papieru zrobić takie cuda że nie jeden pozazdrościł gorzej było z wypracowaniem zysków - na to musieli zrzucać się wszyscy mieszkańcy aż żal że odszedł , a taki był szkolony po amerykańskich szkołach podobnież .Niepowetowana strata dla miasta

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   1. Artur #2674205 | 83.9.*.* 2 lut 2019 16:37

    Praca w Starostwie to cudowna praktyka przed objęciem stanowiska w PT. Kolejna kompromitacja. Prezia.

    Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

   Zagraj w GRY.wm.pl

   • Goodgame Empire
   • Goodgame Big Farm
   • Goodgame Poker
   • Shadow Kings - The Dark Ages