Piątek, 24 stycznia 2020. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Pączki, że palce lizać. Mistrz Jan poleca!

2019-02-22 15:28:33 (ost. akt: 2019-02-22 16:31:54) Artykuł sponsorowany

Tłusty czwartek rozpoczyna ostatni tydzień karnawału. Głównymi potrawami tego dnia są pączki i faworki przygotowywane przede wszystkim na tłuszczu – symbolu szczęścia i obfitości. To wielkie wyzwanie dla Cukierni Jana Staniszewskiego w Olecku, która na ten dzień przygotowuje około 30 tys. pączków. Są one wypiekane w tradycyjny sposób i sprawią przyjemność każdemu, nawet najwybredniejszemu podniebieniu. Przy całej produkcji jak co roku czuwa Mistrz Jan. Na każdym etapie dogląda przygotowań i czynnie w nich uczestniczy.

Działalność Cukierni Staniszewskich sięga początków lat 80. Ponad 30 lat tradycji i wypiekania ciast na specjalne potrzeby klientów sprawiają, że Cukiernia Jana to miejsce, gdzie warto się udać po wyjątkowe wypieki domowej roboty. W produkcję wyrobów pracownicy cukierni wkładają całe serce i dokładają wszelkich starań, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Rodzinna sieć cukierni stawia na pracowników - każdy z nich traktowany jest uczciwie i ciepło, jednak obok odpowiedniej atmosfery idzie też dobre przygotowanie do zawodu w postaci szkoleń i warsztatów przeznaczonych dla cukierników. To właśnie to staranie o wykwalifikowaną kadrę sprawia, że wyroby Cukierni Jana są tak wyjątkowe.

— Na Tłusty Czwartek przygotowujemy około 30 tys. pączków — mówi Jan Staniszewski — Robimy to z wielkim poświęceniem i dokładamy wszelkich starań, aby nasze pączki były wyjątkowe. Będą nimi pyszne luxy ręcznie zwijane z wiśniami przygotowane według tradycyjnej receptury, a także z nadzieniem śliwkowym, w pomadzie lub pudrze. Dla koneserów gratką będą pączki z ajerkoniakiem. Wszystkie są wypiekane w tradycyjny sposób, nad czym czuwam osobiście. W dobie beznamiętnej produkcji maszynowej, nasze pączki są robione z sercem i zapewniam, że mają niepowtarzalny smak.

Warto wiedzieć, że Cukiernie Jana Staniszewskiego to nie tylko miejsce sprzedaży słodkich wyrobów, ale także miejsce, gdzie można spotkać się przy kawałku ulubionego ciasta i filiżance kawy a w sezonie letnim zjeść tradycyjnie lody.


Cukiernie Jana Staniszewskiego mieszczą się:

- Cukiernia Jana Ełk ul.Tuwima 26 lok. 6
- Cukiernia Jana Ełk ul. Matki Teresy z Kalkuty 3
- Cukiernia U Ludwiki Olecko Plac Wolności 9
- Cukiernia Jana Gołdap Plac Zwycięstwa 9
Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages