Niedziela, 24 marca 2019. Imieniny Gabrieli, Marka, Seweryna

UKS „TRÓJKA” zwycięzcą turnieju „DZIAŁDOWO BASKET CUP 2019”

2019-03-05 12:49:03 (ost. akt: 2019-03-05 12:52:20)

Autor zdjęcia: Danuta Tyszkowska

W dniach 15-17.02.2019 r. trzy ełckie drużyny uczestniczyły w III Turnieju Koszykówki Dziewcząt i Chłopców - DZIAŁDOWO BASKET CUP 2019. Organizatorem turnieju był Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” Działdowo.

W rywalizacji udział wzięły 22 zespoły: 8 drużyn dziewcząt z rocznika 2005, a także 8 drużyn dziewcząt i 6 drużyn chłopców z rocznika 2006. Od piątku do niedzieli w dwóch halach sportowych rozegrano 55 meczy. W rozgrywkach chłopców mecze odbywały się systemem każdy z każdym, a w turniejach dziewcząt zespoły podzielono na dwie grupy po cztery drużyny, gdzie w grupach drużyny grały każda z każdą, a następnie o poszczególne miejsca.
Koszykarki z ełckiej „Trójki” wygrały wszystkie spotkania w swojej kategorii (r.2005) i zajęły pierwsze miejsce w turnieju. UKS „Nenufar 5” Ełk uplasował się na miejscu drugim w kategorii chłopców i na miejscu czwartym w kategorii dziewcząt rocznika 2006.

Zespół UKS „TRÓJKA” Ełk wystąpił w składzie: Michalina Klimowicz, Izabela Danielewicz, Oliwia Matys, Julia Kędzierska, Aleksandra Ejdys, Alicja Rytelewska, Gabriela Kowzon, Weronika Łopacka, Julia Wnorowska, Wiktoria Głębocka, Martyna Brodowska, Weronika Łopacka, Agata Okonowicz, Martyna Radel, Aleksandra Stasiełowicz i Lena Talaronek. Trener - Danuta Tyszkowska, asystent – Aleksandra Bałkowska.

Wyjazd wszystkich drużyn do Działdowa w ramach grantów miejskich współfinansował Samorząd Miasta Ełku.

WYNIKI TURNIEJU DZIEWCZĄT ROCZNIK 2005:
Grupa A
UKS Sokół Działdowo – UKS Trójka Ełk 38:52
AK Mały Kosz Białogard – MUKS Stoczek 45 Białystok 36:27
UKS Stoczek 45 Białystok – UKS Trójka Ełk 16:46
UKS Sokół Działdowo – AK Mały Kosz Białogard 43:21
UKS Stoczek 45 Białystok -UKS Sokół Działdowo 17:38
UKS Trójka Ełk – AK Mały Kosz Białogard 39:17

Tabela Gr. A:
1. UKS Trójka Ełk
2. UKS Sokół Działdowo
3. AK Mały Kosz Białogard
4. MUKS Stoczek 45 Białystok

Grupa B
UKS Trójka Działdowo – UKS Jedynka Łapy 43:16
UKS Jedynka Nidzica – UKS Jedynka Łapy 44:23
UKS Basket 47 Białystok – UKS Trójka Działdowo 38:36 (OT)
UKS Basket 47 Białystok – UKS Jedynka Łapy 40:17
UKS Trójka Działdowo – UKS Jedynka Nidzica 45:29
UKS Basket 47 Białystok – UKS Jedynka Nidzica 39:32

Tabela Gr. B:
1. UKS Basket 47 Białystok
2. UKS Trójka Działdowo
3. UKS Jedynka Nidzica
4. UKS Jedynka Łapy

3m. Gr.A – 4m. Gr.B – AK Mały Kosz Białogard – UKS Jedynka Łapy 31:22
4m. Gr.A – 3m. Gr.B – MUKS Stoczek 45 Białystok – UKS Jedynka Nidzica 23:32
1m. Gr.A – 2m. Gr.B – UKS Trójka Ełk – UKS Trójka Działdowo 38:24
2m. Gr.A – 1m. Gr.B – UKS Sokół Działdowo – UKS Basket 47 Białystok 25:34
Mecz o 7m. – UKS Jedynka Łapy – MUKS Stoczek 45 Białystok 8:26
Mecz o 5m. – AK Mały Kosz Białogard – UKS Jedynka Nidzica 35:37
Mecz o 3m. – UKS Trójka Działdowo – UKS Sokół Działdowo 31:27
Mecz o 1m. – UKS Trójka Ełk – UKS Basket 47 Białystok 37:35

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. UKS Trójka Ełk
2. UKS Basket 47 Białystok
3. UKS Trójka Działdowo
4. UKS Sokół Działdowo
5. UKS Jedynka Nidzica
6. AK Mały Kosz Białogard
7. MUKS Stoczek 45 Białystok
8. UKS Jedynka Łapy

Nagrody i wyróżnienia indywidualne w zespole UKS Trójka Ełk:
Wnorowska Julia, Kowzon Gabriela, Radel Martyna i Talaronek Lena.

WYNIKI TURNIEJU CHŁOPCÓW r. 2006:
UKS Sokół Działdowo – UKS Orkan Zambrów 62:29
KS Legion Legionowo – TSK Roś Pisz 22:38
UKS Orkan Zambrów – UKS Nenufar 5 Ełk 20:73
UKS Sokół Działdowo – KS Legion Legionowo 43:36
UKS Nenufar 5 Ełk – SPK Białystok 29:38
UKS Sokół Działdowo – UKS Nenufar 5 Ełk 33:54
TSK Roś Pisz – SPK Białystok 25:34
UKS Orkan Zambrów – KS Legion Legionowo 19:46
UKS Orkan Zambrów – SPK Białystok 16:62
TSK Roś Pisz – UKS Nenufar 5 Ełk 25:53
TSK Roś Pisz – UKS Orkan Zambrów 53:27
UKS Sokół Działdowo – SPK Białystok 20:29
UKS Nenufar 5 Ełk – KS Legion Legionowo 37:17
UKS Sokół Działdowo – TSK Roś Pisz 22:44
SPK Białystok – KS Legion Legionowo 35:14

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW r. 2006:
1. SPK Białystok
2. UKS Nenufar 5 Ełk
3. TSK Roś Pisz
4. UKS Sokół Działdowo
5. KS Legion Legionowo
6. UKS Orkan Zambrów
Nagrody i wyróżnienia indywidualne w zespole UKS Nenufar 5 Ełk:


WYNIKI TURNIEJU DZIEWCZĄT – ROCZNIK 2006
Grupa A
UKS Sokół Działdowo – UKS Sokół Działdowo r.2007 77:7
MUKS WSG Supravis Bydgoszcz I – UKS Nenufar 5 Ełk 12:57
UKS Sokół Działdowo r.2007 – UKS Nenufar 5 Ełk 18:54
MUKS WSG Supravis Bydgoszcz I – UKS Sokół Działdowo r.2007 52:9
UKS Sokół Działdowo – UKS Nenufar 5 Ełk 37:43
UKS Sokół Działdowo – MUKS WSG Supravis Bydgoszcz I 51:12

Grupa A
UKS Orkan Zambrów – UKS Jedynka Nidzica 11:42
MUKS WSG Supravis Bydgoszcz II – UKS Basket 47 Białystok 15:42
MUKS WSG Supravis Bydgoszcz II – UKS Jedynka Nidzica 28:42
UKS Basket 47 Białystok - UKS Jedynka Nidzica 23:32
UKS Orkan Zambrów - MUKS WSG Supravis Bydgoszcz II 25:23
UKS Orkan Zambrów – UKS Basket 47 Białystok 19:14
3m. Gr.A – 4m. Gr.B - MUKS WSG Supravis Bydgoszcz I - MUKS WSG Supravis Bydgoszcz II 14:25
4m. Gr.B – 3m. Gr.A – UKS Sokół Działdowo r.2007 – UKS Basket 47 Białystok 9:48
1m. Gr.A – 2m. Gr.B – UKS Nenufar 5 Ełk – UKS Orkan Zambrów 27:31
2m. Gr.A – 1m. Gr.B – UKS Sokół Działdowo – UKS Jedynka Nidzica 39:55
Mecz o 7m. - MUKS WSG Supravis Bydgoszcz I – UKS Sokół Działdowo r.2007 39:18
Mecz o 5m. - MUKS WSG Supravis Bydgoszcz II -UKS Basket 47 Białystok 8:33
Mecz o 3m. – UKS Nenufar 5 Ełk – UKS Sokół Działdowo 31:39
Mecz o 1m. – UKS Orkan Zambrów – UKS Jedynka Nidzica 19:39

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT – ROCZNIK 2006:
1. UKS Sokół Działdowo
2. UKS Orkan Zambrów
3. UKS Sokół Działdowo
4. UKS Nenufar 5 Ełk
5. UKS Basket 47 Białystok
6. MUKS WSG Supravis Bydgoszcz II
7. MUKS WSG Supravis Bydgoszcz I
8. UKS Sokół Działdowo r.2007

Nagrody i wyróżnienia indywidualne w zespole UKS Nenufar 5 Ełk:
Osicka Wiktoria, Suchańska Edyta,
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages