Niedziela, 15 grudnia 2019. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Szykujcie się na wycisk. Runmageddon już za tydzień

2019-04-24 09:00:00 (ost. akt: 2019-04-24 09:11:13)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Świeże powietrze, piękne jezioro, a do tego mnóstwo sportowego szaleństwa i ekstremalnych wyzwań dla całej rodziny, tak wyglądać będzie trzydniowy, "majówkowy" Runmageddon w Ełku.

Festiwal będzie świetną okazją do spędzenia majówki w niecodzienny sposób. Udział w nim będą mogły wziąć zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. Najmłodsi w wieku 4-11 lat staną przed zadaniem pokonania jednokilometrowego Runmageddonu Kids z 10 utrudnieniami. Nastolatkowie 12-15 lat będą mogli sprawdzić się na dwukilometrowej trasie JUNIOR z 15 przeszkodami. Osoby dorosłe oraz te, które skończyły 16 lat będą mieli do wyboru aż dwie formuły zróżnicowane poziomem trudności: INTRO - 3 kilometrowy odcinek z 15 przeszkodami i REKRUT 6 kilometrowy z 30 utrudnieniami. Osoby doświadczone w bieganiu i pokonywaniu przeszkód, które skończyły 18 lat będą mogły zmierzy się z 12 kilometrową formułą Classic najeżoną 50 przeszkodami oraz Hardcorem - najdłuższym dystansem festiwalu czyli 21 kilometrami naszpikowanymi 70 przeszkodami.

Festiwal Runmageddonu będzie nie tylko niesamowitym wyzwaniem dla uczestników, ale także świetną rozrywką dla kibiców. Specjalnie dla nich na plaży w Ełku stanie Miasteczko Kibica, w którym nie zabraknie atrakcji dla dzieci oraz dorosłych.

— Plaża w Ełku to wspaniałe miejsce dla naszego trzydniowego festiwalu. Będzie można tutaj przeżyć naszą ekstremalną przygodę, poczuć energetyczny klimat Runmageddonu oraz podziwiać dzielnych Runmageddończyków. Będzie to energetyczne i pozytywne wydarzenie, dlatego każdą osobę, która nie ma jeszcze sprecyzowanych planów na majówkę zachęcam do wspólnego spędzenia czasu na Runmageddonie w Ełku — mówi dyrektor wydarzenia Alicja Janczak.

Każda osoba, która zdecyduje się wystartować w Runmageddonie, może liczyć na ekstremalne wrażenia, dużo wody i sporo błota. Dodatkowo każdy startujący ukończy bieg z pamiątką ze swojego odważnego wyczynu. Dorośli otrzymają t-shirt z logo organizatora a niektórzy nawet medale, zaś dzieci i młodzież firmowe buffki oraz medale dzielnych Runmageddończyków.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują "Rozmaitości Ełckie".

Mat. organizatora
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Damian #2722438 | 83.9.*.* 25 kwi 2019 09:56

  Ełk to stracone na wieki Miasto.100 mln długu. Korupcja układy kolesie. Jakaś baba kręci lody /to cytat/ nikt nie reaguje by sprawdzić stan faktyczny. Miasto powinno po artykule gazety natychmiast zgłosić do CBA Radni składają interpelację i nie mogą się doczekać zgodnie z obowiązującym prawem/2 tygodnie/ na odpowiedź. 400 tysiecy dotacji bo prezio chce się potaplac w błocie. Czytamy wpisy że między developerami chodzi jakiś kurier. Na sesji licytacja że Suwałki zadłużone bardziej od Ełku. Tylko że w Suwałkach jest rozwinięty przemysł i miasto spokojnie to zadłużenie splaci. W 2018 roku powstało tam 1200 miejsc pracy Buduje się hala 42 hektary pod dachem. Oddano 12 km obwodnicy, buduje się lotnisko. a ile powstało w Ełku. 60.miejsc w McDonaldzie. Ciekawi jesteśmy jak długo jeszcze na oczach coraz mniejszej liczby mieszkańców pozostaną klapki. Nie reagowanie na wiele patologii tylko zwiększa fale podejrzeń. Gdzie jest ta obiecana informacja. Nas nie obchodzi że powstanie 5 m ścieżki rowerowej. 116 przetargów wygrywa jedna firma. To wymaga sprawdzenia.

  Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. tutejszy #2722352 | 5.172.*.* 25 kwi 2019 08:10

  Napiszcie jeszcze, że wpisowe dla dorosłych wynosi od 139 do 279 zł, a zadłużony Ełk dokłada jeszcze organizatorom prawie 400 tysięcy, żeby przypadkiem nie biedowali, jak nie przymierzając wicepremier Gowin.

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Tomek A. #2722185 | 213.202.*.* 24 kwi 2019 21:45

  http :// miasto-gazeta.pl/bogate-pwik-ratuje-zadl uzony-elk/

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages