Niedziela, 12 lipca 2020. Imieniny Brunona, Jana, Wery

Ełczanie z medalami na mistrzostwach K1 w Sanoku

2019-04-29 13:55:19 (ost. akt: 2019-04-29 13:56:50)

W dniach 26-28.04.2019 w Sanoku odbyły się Mistrzostwa Polski Kickboxingu w formule K1 Rules. Do Sanoka zjechało się z całej Polski 240 zawodników z 65 klubów. Reprezentacja Ełckiej Szkoły Walki Thor zdobywa dwa złote medale oraz tytuł najlepszej zawodniczki mistrzostw.

Oliwia Gajewczyk (+60 kg junior młodszy) potwierdziła swoją formę z Mistrzostw Polski w formule low kick. W miniony weekend w Sanoku zdobyła złoty medal oraz tytuł najlepszej zawodniczki mistrzostw w swojej kategorii

Bartłomiej Dołoto (– 81kg junior starszy) zdobył złoty medal poprawiając swój wynik z poprzednich mistrzostw, a Mateusz Cimochowski (-75kg senior) wygrał dwie walki, lecz kontuzja dłoni wykluczyła go z turnieju.

— Mistrzostwa Polski w K1 są najcięższymi mistrzostwami w sezonie, zawodnicy przygotowują się do nich cały rok, jest to ciężka praca na sali i mnóstwo wyrzeczeń poza nią. Dziękujemy sponsorom i wszystkim którzy nas wspierają. Ełcką młodzież zapraszamy na treningi — mówi Katarzyna Sztramko ze Szkoły Walki Thor.

Wyjazd na mistrzostwa współfinansowany jest z budżetu miasta Ełk.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages