Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Praca naszą pasją. W czwartek IX Ełckie Targi Pracy

2019-05-21 11:38:19 (ost. akt: 2019-05-21 11:44:10)

Autor zdjęcia: Kamil Mróz

Młodzieżowe Centrum Kariery Ochotniczych Hufców Pracy w Ełku już po raz dziewiąty organizuje Ełckie Targi Pracy. Zapraszamy w czwartek 23 maja w godzinach 10.00-12.00 do filii WSFiZ w Ełku przy ul. Grunwaldzkiej.

Wydarzenia skierowane jest przede wszystkim do ludzi młodych: uczniów, studentów, absolwentów szkół średnich oraz osób bezrobotnych i poszukujących pracy. W IX Ełckich Targach Pracy weźmie udział ok. 30 wystawców – pracodawców, agencji pracy tymczasowej, przedsiębiorstw społecznych, służb mundurowych oraz specjalistów Ochotniczych Hufców Pracy i Publicznych Służb Zatrudniania.

Młodzi ludzie zamierzający podjąć zatrudnienie będą mogli zapoznać się z ofertami pracy w kraju i za granicą m.in. w branży: budowlanej, usługowej, gastronomicznej, hotelarskiej, produkcyjnej, transportowej i medycznej oraz służb mundurowych.

Zaplanowano również panel dyskusyjny „Praca naszą pasją”, w którym udział wezmą: instruktorka pole dance Izabela Antoszak oraz trener/szkoleniowiec Karol Paszkowski. Zaproszeni goście podzielą się z uczestnikami targów przebiegiem swoich karier zawodowych i realizacją swoich pasji w pracy. Po spotkaniu odbędzie się quiz dla młodzieży, w którym będzie można wygrać nagrody.

Kolejnym punktem harmonogramu targów będzie spotkanie informacyjne „Uruchom swój pomysł. Dotacje na firmę społeczną”, które poprowadzić Damian Strzała, pracownik Stowarzyszenia Adelfi. Zainteresowani będą mogli skorzystać z konsultacji z doradcami zawodowymi, doradcami i asystentami EURES, pośrednikami pracy Ochotniczych Hufców Pracy, Publicznych Służb Zatrudnienia oraz specjalistami Okręgowego Inspektoratu Pracy. Zaproszeni eksperci służyć będą odwiedzającym poradami z zakresu pośrednictwa pracy, poradnictwa zawodowego, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przedsiębiorczości.

IX Ełckie Targi Pracy pod hasłem „Praca naszą pasją” organizowane są we współpracy z Wyższą Szkołą Finansów i Zarządzania w Białymstoku Filią w Ełku, Stanowiskiem Zamiejscowym w Ełku Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Olsztynie, Powiatowym Urzędem Pracy w Ełku oraz Powiatowym Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Ełku.

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Artura Chojeckiego, Prezydenta Miasta Ełk Tomasza Andrukiewicza, Starosty Powiatu Ełckiego Marka Chojnowskiego.

Patronat medialny sprawuje m.in. gazeta „Rozmaitości Ełckie”

Beata Różańska- doradca zawodowy

Fot. Kamil Mróz

http://m.wm.pl/2019/05/orig/plakat-elk-551457.jpg

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages